Licencjat Z Muzyki

Oral Roberts University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat Z Muzyki

Oral Roberts University

Dział Muzyka w ORU kładzie silny nacisk na nadanie Muzyka w przeszłość, teraźniejszość i perspektywy na przyszłość dla swoich studentów w ramach chrześcijańskiej, charyzmatycznego środowiska. W ramach trwającego procesu, aby zapewnić kompleksową podstawę studiów w dziedzinie muzyki, cele handlowe muzyka: - Stworzenie możliwości dla studentów do rozwijania swoich zdolności i zainteresowań muzycznych poprzez wykorzystanie muzyki jako siły towarzyskich, jako pomoc dla współczującego zrozumienia siebie i swoje otoczenie i jako alei autoekspresji - Stymulowanie uznanie i miłość do muzyki poprzez badanie różnych dyscyplin - Opracowanie techniki dojrzałej oceny standardu muzycznej

Studenci z chęci i zdolności do osiągnięcia wysokiego standardu w głosie lub wykonania instrumentalnego mają możliwość excel w dur muzyki. To główne oferty trzy obszary koncentracji dla wykonawcy muzycznego: instrumentalny, klawiatury i wokalnej.

Obszary koncentracji

Instrumentalny Oprócz udziału w cotygodniowym klawiatury, orkiestry instrumentu stacji roboczej lub audio lekcji, uczniowie wybierający stężenia instrumentalną uczestniczyć w kursie wykład-dyskusja-demonstracyjnym dla tych, przewidywanie karierę jako zawodowy muzyk w zespole wydajności, solista, nauczyciel rolę w szkoły publiczne lub prywatne, jak prywatnym studio nauczyciela.

Klawiatura Stężenie klawiatury jest dla studentów zainteresowanych w działania klawiatury i / lub przewidywania studia na poziomie magisterskim. Studenci wybierający stężenia klawiatury będą uczestniczyć w kursie wykład-dyskusja-demonstracyjnym skupia się na przyszłości zawodu w studio indywidualnego lub grupowego nauczania.

Wokal
W koncentracji wokalnej, studenci zdobywają doświadczenie w międzynarodowej transkrypcji fonetycznej i jego zastosowanie do angielskiej i włoskiej literatury wokalnej i zbadania szczegółowych kwestii zarządzania związanych z korzystaniem z fonetyki w zespole wokalnym. Studenci uczestniczą także w trakcie wykładu, dyskusji, demonstracji, która zapoznaje studentów z głównych elementów produkcji dźwięku ludzkiego i podstawowych błędów wokalnych. Nauczanie i techniki diagnostyczne, w tym zarządzania klasie do praktycznego zastosowania, są prezentowane.

Muzyka musi wykazać koncerny ciągły wzrost zdolności. Motywy są regularnie prezentowane, dając studentom możliwość wyświetlanych jako soliści. Jak w przypadku wszystkich seniorów oru, koncerny muzyczne są zobowiązani do przygotowania działalności kulminacyjny: motyw, projektu lub papier. Działalność ta będzie wybrana z kierunkiem ich doradcy według określonego programu muzycznego zapisał.

Wyniki

Z dyplomem Instytutu Muzyki ORU, zostanie wyposażony do nauczania w szkołach publicznych i prywatnych, nauczanie w prywatnych pracowniach, występując w profesjonalnych organizacjach muzycznych, pracujących w dziedzinach związanych z muzycznych i ministerstw kościelnych. Dodatkowo, będzie nabyć odpowiednie tło dla dalszych studiów w szkołach wyższych.

Wstęp do programu muzycznego wymaga odrębnego wniosku z Instytutu Muzyki i przesłuchanie. Kandydaci zostaną powiadomieni o przyjęciu na uniwersytet przez Urząd rekrutacyjnej; zostaną powiadomieni o przyjęciu jako główny muzyki przez Departament Muzyki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Tulsa, Oklahoma, OK
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Tulsa, Oklahoma, OK
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą