Przeczytaj oficjalny opis

Program Environmental Science w NHSC skupia się na integracji lokalnych problemów środowiskowych Fort Berthold z Mandan, Hidatsa i kultur Arikara. Program zapewni solidne podstawy w zakresie specjalności, w tym: wody, powietrza i gleby; zarządzanie przyrody, zakres i rybołówstwa; toksykologii; oraz ochrona zasobów, co pozwoli studentom zdobyć zatrudnienie w wielu dziedzinach związanych z zasobami naturalnymi.

Dwuletni Associate of Science płynnie na stopień Bachelor of Science i absolwentów programu naukowego środowiska NHSC będzie w stanie zapewnić niezbędne wsparcie dla rekultywacji, przywrócenia i zarządzania lokalnych zasobów naturalnych. Program przygotowuje studentów do pracy w takich dziedzinach jak: ryby i gospodarki łowieckiej, zarządzania rekreacji, zarządzania zasobami, jakości środowiska oraz zakres / zarządzania murawy. Chociaż studenci będą uczyć się szereg specjalności, powinny specjalizować się w jednej z tych dziedzin poprzez wybór obieralnych, stażu studenckiego, a ich badań terenowych.

Program Wyniki:

Po ukończeniu Bachelor of Science w Environmental Science:

  • Student będzie w stanie wykazać zrozumienie zaawansowanych badań naukowych, w tym koncepcji projektu, eksperymentów, analizy statystycznej i interpretacji, pisania i publikacji oraz rozważań etycznych.
  • Student opisuje mechanizmy transportu w odniesieniu do zanieczyszczeń, jak podróżować po różnych mediach środowiska, w tym wód, gleby i powietrza.
  • Student zademonstruje aktualnych problemów środowiskowych na Fort Berthold, jak również być w stanie powiązać je z Mandan, Hidatsa i przekonań Arikara i kultur.
  • Student będzie w stanie wyjaśnić, dzika przyroda ekologia ludności i zarządzania opcje gry i nie gra / zasięgu gatunku.
  • Student rozumie kulturowego oddziaływania na środowisko społeczności Mandan, Hidatsa i Arikara Nation.
  • Student będzie wyjaśnić proces zaangażowany w zawartość, analiza i znaczenie sprawozdań i ocen oddziaływania na środowisko.
  • Student zademonstruje wykorzystanie narzędzi środowiskowych geoprzestrzennych.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Nueta Hidatsa Sahnish College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa