Licencjat z pracy socjalnej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 8

Opis programu

Jeśli są napędzane, aby pomóc ludziom radzić sobie z problemami osobistymi i społecznymi, bezpośrednio lub poprzez planowanie i prowadzenie programów, które będą bene fi t lub grup społeczności, stopnia Praca socjalna w Western Sydney University to idealny program studiów.

Bachelor of Social Work daje cenne umiejętności i wiedzę potrzebną do efektywnej praktyki zawodowej w charakterze pracownika socjalnego. Podkreśla, umiejętności praktycznych i sprawia, że ​​praca-ready, wykonując ponad 1000 godzin praktyk nadzorowanych fi ELD. W tym samym czasie, można uzyskać dostęp do badań społecznych i perspektyw teoretycznych.

Pozwoli to ustalić drogę do satysfakcjonującej kariery w pracy społecznej w prywatnych i rządowych agencji, organizacji wsparcia socjalnego, grup społecznych lub w zdrowiu.

Stopień jest akredytowany przez Australijskie Stowarzyszenie Pracowników Socjalnych (otwiera się w nowym oknie) otwiera się w nowym oknie, a nasi absolwenci mają prawo do członkostwa w AASW.

Kariera dla Bachelor of Social Work

Pracownik rozwój społeczności

Praca w rozwoju społeczności polega na współpracy, aby zbiorowe decyzje dotyczące danej społeczności może poruszać się do przodu w korzystny sposób. Pracujesz z osobami i rodzinami, jak i całych społeczności udzielanie porad, usług i planów dla nich, aby osiągnąć konkretne cele. Często pracownicy rozwoju społeczności działać jako łącznik między organizacjami wolontariuszy i społeczności.

Zarządzanie Casework i koperta

Opiekun społeczny zapewnia osobom z doradztwa, usług i kierunku, które odnoszą się do ich zainteresowań. Pracowników opieki społecznej pracy dla różnych rządowych, pozarządowych i organizacji wolontariackich z reguły w dziedzinie ochrony dzieci, usługi narkotyków i alkoholu lub społeczności zdrowia.

Pracownik Młodzież

Pracownicy młodzieżowi wspierać i doradzać młodym ludziom w ich behaviorial, środowiska lub potrzeb rozwojowych. Praca polega na pisaniu raportów, ocenę potrzeb i zagrożeń, a także prowadzenie programów między innymi.

Rozwój polityki społecznej

Rozwój polityki polega na badaniu, opracowywaniu i analizie szereg faktów, które odnoszą się do dobra społeczeństwa. Polega ona na współpracę z szeregiem instytucji rządowych i grup społecznych do wskazania odpowiednich rozwiązań.

Radca

Doradcy udzielają pomocy ludzi borykających się z problemami emocjonalnymi i oferują porady i wytyczne. Mogą oni specjalizują się w konkretnych obszarach, takich jak ochrona zdrowia, zarządzanie smutek itp

Juvenile Justice pracownika

Praca w sprawach nieletnich może obejmować poradnictwo, nadzór lub kierowanie młodych ludzi zatrzymanych w areszcie.

Wstęp

  • Wnioski od obywateli australijskich i posiadaczy wiz stałych rezydentów należy dokonać za pośrednictwem Centrum Universities Przyjęć.
  • Wnioskodawcy, którzy podjęli studia za granicą może przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Lokalne i międzynarodowe kandydaci, którzy są stosujące przez uniwersytety Przyjęć Centrum (UAC) znajdzie szczegóły dotyczące minimalnych wymogów znajomości języka angielskiego oraz dopuszczalnego dowodu na stronie UAC. Lokalne kandydaci ubiegający się bezpośrednio do Uniwersytetu powinna także wykorzystania informacji zawartych na stronie internetowej UAC.
  • UAC
  • Skarżący International musi zwrócić się bezpośrednio do Uniwersytetu za pośrednictwem Międzynarodowego Biura.
  • Zagraniczni studenci nanoszenie na Uniwersytecie pośrednictwem Międzynarodowego Biura można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące minimalnych wymagań znajomości języka angielskiego oraz dopuszczalnego dowodu na ich stronie internetowej.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Czytaj więcej

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Pokaż mniej
Sydnej , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydnej + 7 Więcej Mniej