Read the Official Description

Opis przedmiotu

Sukces w dziedzinie gier Technologii obejmuje połączenie umiejętności technicznych i handlowych i kreatywnej know-how. To jest dokładnie to, co nasze programy studiów mają na celu przekazanie Państwu, co oznacza, że ​​będziesz wyróżniać wszelkie szanse lądowania swoją wymarzoną pracę po przejściu z Somerset College.

Program ten obejmuje nasze innowacyjne wykorzystanie uczenia się w miejscu pracy, które pomogą Ci zdobyć praktyczne doświadczenie w środowiskach zawodowych podczas studiów. Będziesz miał okazję pracować niezależnie w projekcie najważniejsze gry, które zaprezentują swoje umiejętności techniczne i twórczego pomysłowość. Co więcej, program obejmuje kształcenie umiejętności zawodowych na każdym etapie, co pomaga zwiększyć swoje szanse na zapewnienie zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Licencjat (z wyróżnieniem), obejmuje:

  • Finał Główne Gry Project - Digital Sound Processing - Gry komputerowe prototypowanie - Grafika 3D Programowanie - Tekstura 2D Manipulacja - opcjonalny moduł - umiejętności pracy zespołowej i Przedsiębiorczości - opcjonalny moduł

Nauczanie i ocena

Będziesz prowadzone i wspierane przez doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli i zdobyć mnóstwo praktycznych doświadczeń w naszych doskonałych laboratoriów i warsztatów.

Oceny będą albo przypisania, egzaminu lub prezentacji. Użytkownik będzie zobowiązany do realizacji projektów, zarówno jako członek grup roboczych, jak i indywidualnych.

Wszystkie takie działania są wspierane przez szkolenie w zakresie stosowania i wykorzystania komputerów. Cechą jest oczywiście wykorzystanie ocenie, oczywiście, gdzie każdy moduł jest oceniany przez zespół nauczycieli Oczywiście przy użyciu zadania, studia przypadków, prezentacje i egzaminy. Istnieje również oceniać obowiązkowy okres stażu pracy w pierwszym roku.

Możliwości awansu

Opcja studiów podyplomowych.

Progresja kariera

Będziesz mieć zestaw umiejętności i kompetencji bardzo atrakcyjnych pracodawców w branży gier jako potencjalne Artysta Technicznego lub Gry Programmer (na przykład), a także szerokiego spektrum innych obszarach sektora kreatywnego mediów, jak programowanie urządzeń mobilnych, grafiki i sztuki cyfrowej.

Wymagania kwalifikacyjne

Należy mieć ukończone Foundation Degree lub równoważny.

Dorośli studenci, którzy nie spełniają tych wymogów formalnych wejścia zapraszamy do zastosowania, jeśli mogą one dowody zainteresowania w dziedzinie badań.

Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Somerset College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,500 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019