Licencjat z teologii programu przeznaczona jest do produkcji absolwentów, którzy są dobrze wyszkoleni, pewni siebie i właściwy. Studenci otrzymują szkolenie w najważniejszych kwestiach teologicznych, jak również badania współczesne, aby mogły stać się doświadczonym w szczególnych umiejętności wymaganych od nich. Otrzymują gruntownych takich dyscyplin jak Stary i Nowy Testament, badania porównawcze, ecumenicalmovements, jak również biblicallanguages, co prowadzi do wysokiego poziomu umiejętności szkoleniowych.

Program ten jest przydatny dla tych, którzy chcą pracować jako kapłanów, w szczególności tych, którzy chcą do b stać nauczycieli teologii na wyższym poziomie kształcenia, jak również pracowników wiary oparte pozarządowa Program organizations.The zawiera kliniczną pastora ; edukacja dokładnie wyposażenie tych, którzy skończyć pracę w warunkach klinicznych i opiekuńczy ministerstwa .the celów programu jest przygotowanie kobiet i mężczyzn, których celem jest współpraca z kościoła i innych instytucji jako ekspertów w dziedzinie teologii. Ten program będzie przygotować i wyposażyć ucznia do zdobycia wystarczającej wiedzy na temat teologii do interpretacji Pisma dokładnie i w istotny sposób.

Czas trwania studiów

Licencjat z teologii programu przeznaczona jest na pokrycie cztery lata akademickie (8 semestrów) .each roku będzie miał trzy trymestry w sumie osiem trymestrze w ogóle. Thecourse czas będzie się składać z maksymalnie 52 jednostek i minimum 47 jednostek trzech godzin kredytowych każda. Student będzie się zebrać minimum sto czterdzieści godzin siedem (147) kredytowych. Obejmuje Senior Research papieru 6 godzin kredytowych i kliniczne duszpasterską edukacji I i II (@ 3 kredytowych godziny-łącznie 6 godzin. w ostatnim roku bez opcji. Wszyscy studenci są zobowiązani do podjęcia jeden rok praktyka w drugim i trzecim roku. Ministerialny kurs formacyjny nie jest examinable. Uczeń, który nie ukończy kierunek studiów w danym okresie może być dozwolone rozszerzenia do ośmiu lat.

Tryb studiów

  • Pełny etat
  • Zaoczne
  • Kształcenie na odległość i e-learning
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w The Presbyterian University of East Africa »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa