Licencjat z wyróżnieniem rachunkowości

University of Westminster, Westminster Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z wyróżnieniem rachunkowości

University of Westminster, Westminster Business School

Ten kurs daje klucz rachunkowości i fi nansowych umiejętności pracodawcy szukają, a także szerszą wiedzę biznesową i zarządzania. Będzie rozwijać szczegółową wiedzę na temat stosowanych aspektów rachunkowości, wraz z pracy zespołowej, rozwiązywania problemów, umiejętności komunikacyjnych i świadomości handlowego firmy potrzebują w złożonym globalnym świecie biznesu.

Te umiejętności i wiedza otworzy szeroką gamę możliwości pracy w takich dziedzinach jak: finanse i rachunkowość zarządcza i innych dziedzin ściśle związanych. Możesz rozwinąć swoją karierę w sektorze prywatnym lub publicznym, a kurs pomoże swoją progresję zawodowych kwali fi kacji. Kurs przewiduje zwolnienie z maksymalnie 9 referatów z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Oczywiście jest także w trakcie ponownego akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Wielu absolwentów zobowiązują się również dalsze badania, przejściem do stopnia magistra w dziedzinie rachunkowości lub fi konserwacyjnych.

Zawartość kursu

Kurs oferuje fl exibility w obszarach rachunkowości, w którym można wybrać specjalizację. Nacisk kładziony jest na rozwój sytuacji międzynarodowej w dziedzinie rachunkowości i fi konserwacyjnych i okazją do nauki języka obcego, na każdym poziomie kredytowej.

Będziesz mieć również możliwość rozwijania praktycznych umiejętności poprzez korzystanie z oprogramowania księgowego, takich jak Sage, a rynek pakietu finansowego (FMS). FMS wykorzystuje platformę Bloomberg, nauczanie state-of-the-art i zasobów badawczych stosowanych powszechnie przez wiodących światowych instytucji finansowych.

Metody dydaktyczne koncentrują się na studenta aktywnego uczenia się poprzez seminaria, warsztaty, ćwiczenia wykazując wykorzystania i zastosowania technik rachunkowości, a problem-based learning i blended (w tym praca w grupach w pierwszym i drugim roku), przeznaczony do zaangażowania się z Państwa zainteresowaniem. Metody oceny mogą obejmować eseje, raporty, studia przypadków, a testy w swojej klasie, a także egzaminy czasowo ograniczone.

Tematyka studiów

Następujące przedmioty są wskaźnikiem tego, co będzie się uczyć na tym kursie.

Rok 1 (Poziom kredytowe 4)

Tematyka studiów obejmuje:

 • Komputerowe metody w zakresie rachunkowości
 • Podstawy rachunkowości zarządczej
 • Global Business Environment
 • Wprowadzenie rachunkowości finansowej
 • Metody ilościowe dla księgowych

Będziesz mieć również okazję do modułu funkcji, które kształcą umiejętności lub pomaga zdobyć wiedzę bardziej dogłębne danym obszarze specjalistycznej. Można również wybrać się języka obcego jako modułu opcji.

Rok 2 (Poziom kredytowe 5)

Tematyka studiów obejmuje:

 • Audyt Teoria i praktyka
 • Etyka i odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw w dziedzinie rachunkowości
 • Rachunkowość finansowa I PRZEKAZ
 • Rachunkowość zarządcza pośredniego

Plus dwie opcje z: Corporate Governance, Prawo i firm oraz inne obszary działalności, w tym języków.

Doświadczenie zawodowe lub Study Abroad roku

Między roku 2 i 3 roku można wybrać się uczyć angielskiego, zajęcia dydaktyczne na rok w jednym z naszych zagranicznych instytucji partnerskich. Obecnie można wziąć rok za granicą studia (lub połączenie pracy i nauki) w Berlinie, Bolonii, Kopenhadze, Madrycie, Paryżu, Walencji, i innych miejscach w Europie, m.in. w Moskwie, a także w Brisbane, Melbourne i Sydney (Australia), Japonia, kanada i USA. Istnieje również wiele możliwości dla osób o odpowiednich umiejętnościach językowych na studia w języku lokalnym we Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii, między innymi.

Alternatywnie, między roku 2 i 3 roku można przeprowadzić jeden rok w pełnym wymiarze czasu lokowania biznesu jako doświadczenie zawodowe roku w Wielkiej Brytanii. Byli uczniowie ukończyli staże w wielu prestiżowych organizacji, w tym AMEC, Barclays Bank, Commerzbank, świeże elds fi Bruckhaus Deringer, GE Capital, HSBC, IBM i NHS, a także w mniejszych firmach.

Rok 3 (Poziom Credit 6)

Tematyka badań mogą obejmować:

 • Zaawansowane aspekty rachunkowości zarządczej
 • Zaawansowana rachunkowość i sprawozdawczość
 • Zarządzanie Finansami
 • Globalne Zarządzanie strategiczne

Plus dwie opcje z: dysertacji, podatki, prawo spółek i innych obszarach działalności, w tym języków.

Westminster obieralnych

W ramach kursu można podjąć moduły fakultatywne. Zajęcia do wyboru są wspaniałą okazją, aby poszerzyć swoje doświadczenie na uniwersytecie i zdobyć wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci bardziej zatrudnienia.

Oczywiście Fundacja Międzynarodowy

Współpracujemy z Kaplan International College w Londynie, aby zapewnić kursy przygotowawcze dla zagranicznych studentów, którzy nie spełniają warunków wjazdu stopień naszego licencjata.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
University of Westminster, Westminster Business School
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,250 GBP
Strona główna / UE: £ 9250 - Overseas: £ 12.500
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą