Licencjat Zarządzania Biznesem z Kierunkiem Komputerowych Systemów Informacyjnych

Informacje ogólne

Opis programu

Specjalizacja w informatycznych systemach informatycznych obejmuje badanie i analizę informacji organizacji oraz zaprojektowanie systemu gromadzenia i przetwarzania informacji za pomocą komputerów. Studenci skoncentrują się na informatyce, informatyce i innych systemach informatycznych.

Pittsburg State University oferuje studentom w programie Computer Information System dwa odrębne obszary: Zapewnienie informacji oraz Bezpieczeństwo komputera i Projektowanie systemu.

Nacisk na zapewnienie informacji i bezpieczeństwo komputera

Information Assurance i Computer Security zajmują się rosnącą potrzebą zapewnienia ochrony informacji, które są przechowywane i przetwarzane przez systemy komputerowe i przekazywane za pomocą nowoczesnych sieci komunikacyjnych.

Podstawa programu rozpoczyna się od zrozumienia roli informacji we współczesnym społeczeństwie, technologicznych środków do przechowywania, przesyłania i generowania informacji oraz znaczenia zapewnienia, że informacje będą dokładne, poufne i dostępne.

Nacisk na projektowanie systemu

Program System Design na Pittsburg State University opiera się na programie Bachelor of Business Administration, aby zapewnić świadomość ekologiczną roli informacji w firmie i połączyć ją z programem Systemów Informacyjnych, który zapewnia solidne podstawy technologiczne, które przygotowują studenta do kariery w programowaniu komputerowym, projektowaniu i analizie systemu, programowaniu i administrowaniu bazami danych oraz wsparciu technologii informatycznych.

Coding

Opcje kariery

Absolwenci programu są zakwalifikowani do wielu ról, w tym:

 • Programista branżowy
 • Specjaliści wsparcia technologii informatycznych
 • Programista
 • Analityk Systemów Komputerowych
 • Menedżer systemu informatycznego
 • Operator systemu informatycznego
 • Administrator bazy danych
 • Administrator sieci i systemów komputerowych
 • I wiele więcej

Podanie

Jeśli nie spełnisz żadnego z gwarantowanych wymagań, nadal zachęcamy do złożenia wniosku. Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie.

 • Po rozpoczęciu składania wniosku o przyjęcie na Pittsburg State University zwróć uwagę na następujące funkcje naszej aplikacji on-line:
 • Aplikacja online została zaprojektowana tak, aby umożliwić ci postęp zgodnie z harmonogramem. Zachęcamy do ukończenia procesu za jednym razem, ale jeśli nie jest to możliwe, możesz wyjść po zapisaniu dowolnej sekcji i wrócić później, aby ukończyć resztę.
 • Jeśli masz pytania dotyczące części aplikacji, kliknij w pobliżu elementu. Zostanie wyświetlone okno z dodatkowymi informacjami dotyczącymi konkretnego elementu.
 • Każda sekcja aplikacji jest wymieniona po lewej stronie ekranu. Przycisk Kontynuuj na dole każdego ekranu zapisze informacje, które wypełniłeś w tej sekcji i przeniesie Cię do następnej sekcji.
 • Po zakończeniu sekcji obok tej sekcji pojawi się ikona. Nadal możesz dodawać dodatkowe informacje do wypełnionej sekcji.
 • Wniosek o przyjęcie nie może zostać złożony, dopóki wszystkie sekcje nie są kompletne.
 • Przed rozpatrzeniem wniosku wymagana jest płatność opłaty za zgłoszenie.
 • Jeśli będziesz aplikować jako student pierwszego roku, upewnij się, że masz kopię transkrypcji do szkoły średniej lub inną listę zajęć z liceum, w tym GPA i stopnie kursu. Nie będzie możliwe dokładne wypełnienie wniosku bez tych informacji, które są łatwo dostępne. Kandydaci muszą wskazać kursy, stopnie, punkty i wyniki testów w aplikacji, która zostanie wykorzystana przez Urząd Rekrutacyjny do podjęcia wstępnych decyzji o przyjęciu. Na żądanie wymagane będą oficjalne transkrypcje i wyniki testów.
 • Wniosek o przyjęcie i stypendia musi zostać wypełniony i złożony wraz ze wszystkimi wymaganymi transkryptami i dodatkową dokumentacją do 1 lutego (lub 15 grudnia dla studentów transferowych rozpoczynających się w semestrze wiosennym), aby kwalifikować się do stypendiów wstępnych. Stypendia rekrutacyjne będą przyznawane w zależności od finansowania. (Informacje zgłaszane przez siebie nie są akceptowane do celów stypendialnych).

Koszt

Przystępna cena, której potrzebujesz. Elastyczność, jakiej chcesz. Nasz program czesnego ryczałtowego pozwala studentom studiów stacjonarnych (zapisanych na co najmniej 12 godzin kredytowych) i absolwentom (zapisanych na 9 lub więcej godzin kredytowych) płacić jedną stawkę czesnego bez względu na liczbę wszystkich uzyskanych punktów. Chcesz zgłębić temat poza głównym kierunkiem lub wziąć udział w dodatkowych kursach, aby przyspieszyć termin ukończenia studiów? Dzięki naszej stawce ryczałtowej możesz to zrobić bez dodatkowych opłat za naukę. Niezależnie od tego, czy bierzesz 10 godzin, czy 20 godzin, płacisz tę samą stawkę.

Czesne i koszty w semestrze (rok akademicki 2019-2020)

Czesne (ryczałt, w tym opłaty za kampus) 3 669 USD
+ Książki i materiały (szacowane) 500 USD
+ Życie w rezydencji (szacowane) 3,998 USD
Semestr ogółem (szacowany)
Rok akademicki Razem * (szacowany)
8 167 USD
16 334 USD

Czesne i koszty poza semestrem (rok akademicki 2019-2020)

Czesne (ryczałt, w tym opłaty za kampus) 9,341 USD
+ Książki i materiały (szacowane) 500 USD
+ Życie w rezydencji (szacowane) 3,998 USD

Semestr ogółem (szacowany)
Rok akademicki Razem * (szacowany)

13 839 USD
27 678 USD

Międzynarodowe opłaty za studia i koszty za semestr (rok akademicki 2019-2020)

Czesne (ryczałt, w tym opłaty za kampus) 18 682 USD
+ Ubezpieczenie chorobowe / wypadkowe - ubezpieczenie 12 miesięcy (wymagane) 1,772 USD
+ Książki i materiały (szacowane) 1000 USD
+ Koszty utrzymania (szacowane) 7,996 USD
+ Orientacja i zgodność z SEVIS 80 USD
Rok akademicki Razem * (szacowany) 29 530 USD


Stypendia i pomoc finansowa

Pitt State oferuje swoim studentom wiele możliwości uzyskania stypendiów i pomocy finansowej. Rozumiemy, że jako uczeń powinieneś skupić się na klasie, a nie na dokumentacji. Specjaliści z naszego Biura Pomocy Finansowej dla studentów są tutaj, aby udzielić Ci informacji potrzebnych do dokonania właściwego wyboru pomocy finansowej. Prawie 80 procent studentów Pitt State otrzymuje jakąś pomoc finansową, w tym:

 • Dotacje: pomoc, która nie wymaga spłaty
 • Stypendia: nagrody dla studentów, którzy wykazali się doskonałymi osiągnięciami akademickimi lub spełniają określone kryteria, które nie wymagają spłaty
 • Zatrudnienie: około 10% naszych studentów jest zatrudnionych w kampusie
 • Pożyczki: pożyczki mogą zostać udzielone rodzicom i / lub uczniom i muszą zostać spłacone

W wielu przypadkach nasi specjaliści od pomocy finansowej dla studentów mogą pomóc Ci połączyć te opcje w osobisty pakiet, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Wysokość pomocy zależy od oczekiwanego wkładu rodziny w koszty edukacji. Ważne jest, aby otrzymywać wnioski na wczesnym etapie - stypendia rekrutacyjne dla przybywających studentów pierwszego roku i studentów transferowych są przyznawane według kolejności zgłoszeń aż do wyczerpania funduszy. Zgłoszenie na semestr zimowy należy składać 1 lutego, a 15 grudnia na semestr wiosenny. W tych terminach:

 • Wniosek o przyjęcie
 • Wnioski o stypendium
 • Cała wymagana dokumentacja (informacje zgłaszane przez siebie nie są akceptowane do celów stypendialnych)
Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Pokaż mniej