Licencjat w Administracji Biznesowej

Chartall Business College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w Administracji Biznesowej

Chartall Business College

Chartall Business College

Chartall Business College Bachelor of Business Administration (BBA) stopień koncentruje się na zarządzaniu i administracji ludzi, procesów, praktyk i systemów (MAPPPS). To jest złota nić, którą przeciągamy przez wszystkie nasze podmioty, aby zapewnić spójność i możliwość zastosowania w miejscu pracy.

Został on szeroko porównany z podobnymi BBA oferowanymi w innych krajach.

W jaki sposób dostarczono BBA?

Chartall Business College BBA ma osiem tematów z pierwszego roku i ośmiu drugich lat. Trzeci rok składa się z projektu badawczego i czterech lub pięciu przedmiotów w zależności od obszaru specjalizacji (usługi finansowe, wellness pracowników, praktyka w zakresie nieruchomości lub zarządzanie małą firmą / generał).

Studenci studiów stacjonarnych zazwyczaj podejmują cztery przedmioty w semestrze, podczas gdy studenci, którzy pracują, zazwyczaj pobierają trzy przedmioty w semestrze.

Każdy przedmiot jest prowadzony przez e-wykładowcę z ogromnym doświadczeniem w miejscu pracy. Dostarczają one za pomocą studiów przypadków, aby pokazać stosowalność teorii. Każdy przedmiot jest kuratorowany na 18 tygodni, z cotygodniowymi e-wykładami (zobacz w każdej chwili) i cotygodniowymi e-tutorialami ( pięciu musi być uczęszczanych na żywo, reszta może być oglądana w każdej chwili). Wszystkie materiały do ​​nauki są organizowane co tydzień dla ułatwienia wyszukiwania, a e-książki są wliczone w cenę (twarde podręczniki są dodatkowe, jeśli e-book nie jest dostępne). Bieżące wsparcie dla studentów i kadra nauczycielska na żądanie zapewnia studentom wsparcie i wskazówki niezbędne do ukończenia studiów.

Jak oceniany jest stopień?

Każdy przedmiot jest oceniany za pomocą tekstów internetowych, zadań w miejscu pracy (aplikacja praktyczna) i egzaminu. Egzamin jest zwykle otwartą książką i "weź do domu" (jest kilka zamkniętych wyjątków od książki). Sesje przygotowawcze i sesje wsparcia zapewniają wszystkim uczniom gotowy do ostatecznej oceny.

Dla kogo jest BBA?

Projekt Chartall Business College BBA ma bardzo silne ukierunkowanie w miejscu pracy, a pracodawcy i studenci widzą wpływ tego, gdy uczeń przechodzi przez kwalifikację. Obowiązkowy projekt badawczy w ostatnim roku musi sprostać znaczącemu wyzwaniu w miejscu pracy, które oferuje ogromną wartość zarówno pracodawcom, jak i studentom, ponieważ jest to praktyczne i znaczące. Student będzie musiał przeprowadzić rygorystyczne badanie naukowe dotyczące tego wyzwania i zaproponować rozwiązanie, które może wnieść rzeczywisty wkład w poprawę biznesu.

Jakie są wymagania wstępne?

Dostęp do dyplomu BBA otrzymają kandydaci, którzy posiadają ważny certyfikat ukończenia szkoły, który obejmuje zwrot w języku angielskim na poziomie 60%. Certyfikaty ukończenia szkoły poza RPA zostaną ocenione pod względem równoważności (zgodnie z uznaniem Urzędu ds. Kwalifikacji w Republice Południowej Afryki). Wyjątkowe wnioski od studentów, którzy nie spełniają powyższego wymogu zostaną dopuszczone według uznania Rady Akademickiej poprzez uznanie wcześniejszej nauki (RPL dostępu).

Wnioskodawcy muszą być zatrudnieni lub przedstawić dowody na to, że będą w stanie ukończyć uczenie się w miejscu pracy, oceny oparte na miejscu pracy oraz projekt badawczy oparty na miejscu pracy (studenci z RPA, którzy nie są zatrudnieni, otrzymają pomoc w zabezpieczeniu w niepełnym wymiarze godzin zatrudnienie w RPA.)

Jakie są tematy?

Bachelor of Business Administration składa się z 44 przedmiotów (21 są obowiązkowe, reszta jest planowana) na następujących poziomach KRK:

Poziom 5 NQF (rok 1) - 8 przedmiotów obowiązkowych, każdy o wartości 12 punktów, w sumie 96 punktów:

· Komunikacja dla biznesu

· Zasady i praktyki w zarządzaniu zasobami ludzkimi

·Rachunkowość finansowa

·Zasady marketingu

·Zasady zarzadzania

·Inteligencja emocjonalna

· Zarządzanie procesami biznesowymi 1

· Zarządzanie projektem

Poziom 6 NQF (rok 2) - 12 przedmiotów obowiązkowych, każdy o wartości 12 punktów, w sumie 144 punktów, a mianowicie:

· Zasady i praktyki innowacji

· Administracja i zarządzanie systemami IT

·Etyka

· E-biznes

·Zarządzanie

· Psychologia organizacji

· Zarządzanie procesami biznesowymi 2 (lub Ekonomia, jeśli realizujesz strumienie obieralne finansów lub nieruchomości)

· Planowanie zasobów przedsiębiorstwa

· Zarządzanie ryzykiem operacyjnym

·Prawo komercyjne

· Zarządzanie i administracja sieciami społecznościowymi

· Metodologia badań i statystyki

Poziom 7 NQF (rok 3) - 24 przedmioty, z których jeden jest obowiązkowy (48 punktów), trzy są obowiązkowe, jeśli wybrany jest konkretny strumień obieralny (studenci muszą wybrać co najmniej 120 punktów na ten rok, gdzie 60 jest obowiązkowych i 60 jest opcjonalny).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 14, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
3 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
5,000 SAR
według tematu, rok 1 i rok 2. R11 500 na przedmiot, ostatni rok / s.
Locations
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Filmy

Bachelor of Business Administration

Dr Karen Deller Talks About Online Learning

Alethea Botes Student Testimonial 1 #MyLearningMyFun