Licencjat w Administracji Biznesowej

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Z biznesem u podstaw, nasz program studiów licencjackich ma na celu zabranie Cię poza biznes. Dowiesz się o świecie, przyszłości i sobie, aby ukończyć szkołę z czymś więcej niż tylko dyplomem.

Bachelor of Business Administration w Hult

W Hult będziesz zanurzony w globalnym środowisku, nawet bez opuszczania kampusu, a do każdego studiowanego tematu podchodzisz z globalnego punktu widzenia, od marketingu po prawo i planowanie kariery. W trakcie studiów licencjackich będziesz miał wyzwanie kreatywnego myślenia, zaradności i współpracy z innymi studentami w naszym międzynarodowym i opartym na współpracy środowisku edukacyjnym.

Zastosuj teorię w praktyce jako część codziennych doświadczeń w klasie. Uzyskaj prawdziwy wgląd w swoje indywidualne mocne i słabe strony, a także popraw swój zespół i umiejętności przywódcze, biorąc udział w:

  • Konsultacje z klientami na żywo
  • Wyzwania biznesowe
  • Projekty zespołowe
  • Praktyki

Program

Dyplom Bachelor of Business Administration firmy Hult stawia przed Tobą wyzwanie wykraczające poza biznes - rozumienie świata, przyszłości i siebie samego - w miarę uczenia się dzięki elastycznemu programowi nauczania, który dostosowuje się do Twoich zainteresowań i celów.

Każdy element programu nauczania został zaprojektowany tak, aby umożliwić Ci studiowanie wybranych przez Ciebie tematów z szybkością, która Ci odpowiada.

Zbuduj swój rdzeń (Business / Beyond Business): Zbuduj niezbędną bazę wiedzy, zaawansowane umiejętności i nastawienie na rozwój poprzez obowiązkowe kursy, które stanowią rdzeń Twojego programu.

Wybierz swoją ścieżkę: Chociaż program podstawowy zapewnia niezbędną wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w każdym środowisku biznesowym, wybór specjalizacji daje przewagę w dziedzinach, które najbardziej Cię interesują po ukończeniu studiów.

Specjalizacja: analityka biznesowa, przedsiębiorczość, finanse, zarządzanie lub marketing.

Drobne w: dowolny z powyższych obszarów oraz: informatyka, projektowanie lub psychologia.

Uczenie się wyzwań: zastosuj teorię w praktyce w rzeczywistych scenariuszach biznesowych. Oprócz praktycznych projektów klasowych weźmiesz udział w trzech konkurencyjnych wyzwaniach zespołowych w ramach swojego podstawowego programu nauczania:

  • Startup Challenge
  • Wyzwanie społeczne
  • Wyzwanie specjalizacyjne

Staże: wykorzystaj swoją wiedzę, wyostrz swoje umiejętności i zmaksymalizuj szanse na zatrudnienie dzięki stażom. Będziesz musiał odbyć co najmniej jeden staż i zalecamy, aby studenci ukończyli trzy podczas pobytu w Hult .

Capstone: pod koniec twojego dyplomu końcowy projekt capstone łączy wszystko, czego nauczyłeś się przez cały stopień. Wybierz między stażem, pracą pisemną, prawdziwym wyzwaniem korporacyjnym lub społecznym, a także rozwijaj startup z pomocą naszego inkubatora wewnętrznego Hult Founders Lab.

Hult's London undergraduate campus" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/122751_web-S9_025.jpg" alt="Students at Hult's London undergraduate campus" />

Metodologia

Zanurzony w różnorodności

Dołącz do kolegów z klasy ponad 130 narodowości, mówiących ponad 80 językami, poznając świat i jak pracować w różnych kulturach.

Ucz się przez działanie

Wykorzystaj teorię w praktyce i zdobywaj doświadczenie z pierwszej ręki przez cały okres studiów, pracując w różnych zespołach, aby rozwiązywać rzeczywiste problemy.

Prowadź z pewnością siebie

Rozwijaj głęboką samoświadomość poprzez samoocenę i diagnostykę umiejętności oraz nieustannie doskonal dzięki praktyce, coachingu i wzajemnej informacji zwrotnej.

Kształtować przyszłość

Naucz się prosperować w czasach ciągłych zmian, zrozum technologie napędzające zmiany i dowiedz się, jak wykorzystać ich moc do kształtowania przyszłości.

Długość programu

Bez względu na to, gdzie na świecie chodziłeś do liceum lub jak intensywnie chcesz się uczyć w Hult , nasz elastyczny program nauczania jest dostosowany do Twoich potrzeb i celów. Możesz więc studiować wybrane przez siebie tematy w tempie, które Ci odpowiada.

Global Standard Track: trzy lata

W niektórych częściach świata spędzisz pięć lat w szkole średniej. Oznacza to, że możesz zakwalifikować się do zabrania ze sobą do 30 punktów „Advanced Placement” (AP), skutecznie pomijając pierwszy rok i kończąc studia w zaledwie trzy lata.

Standardowy tor w USA: cztery lata

Jeśli pochodzisz z dowolnej czteroletniej szkoły średniej, będziesz na tym torze, a ukończenie studiów zajmie Ci zwykle cztery lata. Jest to standardowa długość programu licencjackiego w większości amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów.

Przenieś uczniów

Kandydaci, którzy studiowali na innym akredytowanym uniwersytecie lub szkole biznesu, będą oceniani pod kątem przeniesienia punktów na Hult Bachelor of Business Administration po otrzymaniu ich oficjalnych transkrypcji.

Globalne lokalizacje kampusów

W każdym roku akademickim będziesz mieć możliwość studiowania na jednym z naszych kampusów licencjackich w Londynie i Bostonie. Przyspiesz swoje studia, odkrywając świat dzięki programom letnim za granicą w dowolnym z globalnych kampusów Hult z wyjątkiem Nowego Jorku i Ashridge.

Życie studenckie

Mieszkanie razem ze studentami z całego świata będzie jednym z najważniejszych doświadczeń podczas studiów licencjackich w Hult . Nasze opcje zakwaterowania dla studentów w Londynie i Bostonie oferują bezpieczny, przyjazny dom z dala od domu.

Wymagania wstępne

Twoje zgłoszenie oceniamy indywidualnie, łącząc:

  • Profil osobisty
  • Osiągnięcia naukowe
  • Osobista rozmowa oceniająca

Złóż wniosek teraz, a jeden z naszych doradców ds. Rejestracji skontaktuje się z Tobą, aby wesprzeć Cię w tym procesie.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Czytaj więcej

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Pokaż mniej
Londyn , Cambridge , San Francisco , Dubai , Szanghaj , Londyn , Nowy Jork + 6 Więcej Mniej