Read the Official Description

Licencjat w architekturze

Wydział Inżynierii

Celem tego wydziału jest kształcenie architektów i inżynierów, którzy są w stanie sprostać wymaganiom epoki, którzy biorą pod uwagę ludzką, przyrodniczą i uporządkowaną równowagę środowiskową, którzy wytwarzają kreatywne i naukowe rozwiązania problemów świata, w którym żyjemy uwzględniają wartości uniwersalne i mają umiejętności przywódcze, pewność siebie i przedsiębiorcze obowiązki zawodowe oraz są innowacyjne. W naszym stale rosnącym świecie, ludzkie przestrzenie i formy życia ciągle się zmieniają i rozwijają wraz z rozwojem technologii. Jako Bahçeşehir Cyprus University Wydział Architektury i Inżynierii, staramy się kształcić osoby, które są intelektualnie wyposażone i świadome technologii komputerowych i informatycznych w procesie projektowania, biorąc pod uwagę wszystkie te zmiany i rozwój. Celem naszego wydziału jest oferowanie różnych wyjątkowych możliwości edukacyjnych, które przyniosą uczniom, którzy kładą nacisk na badania naukowe i rozwój, umiejętności takie jak rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie, które pozwoli im stać się "preferowanymi profesjonalistami". W ramach globalnej sieci kształcenia BAU, że Bahçeşehir Cyprus University jest członkiem, programy wymiany studentów i wydziałów oraz wspólne badania naukowe są prowadzone w kontekście współczesnej filozofii edukacyjnej.

Międzynarodowi kandydaci

Drodzy studenci;

Witamy na stronie Międzynarodowego Biura Uniwersytetu BAU Cyprus University. Przez cały pobyt w BAU masz niepowtarzalną okazję doświadczyć życia i nauki w prawdziwie wielokulturowym środowisku. Nasze biuro zajmuje się nie tylko dbaniem o dobro naszych zagranicznych studentów, ale także zapewniamy Ci pełny zakres działań społecznych i kulturalnych, dzięki którym możesz czerpać radość z różnorodności. W pełni wykorzystujemy nasze wyjątkowe udogodnienia. Nasze biuro współpracuje również z partnerami z całego świata, co pozwala nam oferować szybko rozwijający się program wymiany studentów i prowadzi pełny program akredytowanych na całym świecie krótkich kursów w globalnej letniej szkole BAU.

Biuro Międzynarodowe jest częścią sieci wsparcia studentów uniwersytetu. Opieramy się na pierwszym piętrze University House i czynne od 9 rano do 5 po południu od poniedziałku do czwartku i od 9 rano do 4 po południu w piątek. Są pracownicy biurowi z regionalnymi obowiązkami, którzy mają doświadczenie i doświadczenie w podróżowaniu do swojej części świata, a także personel wykwalifikowany do udzielania porad dotyczących opieki i imigracji.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by BAU Bahcesehir Cyprus University »

Last updated July 13, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,500 USD
Studenci zagraniczni; TRNC TC: 2625 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa