Licencjat w biznesie międzynarodowym

Informacje ogólne

Opis programu

Program licencjacki w biznesie międzynarodowym daje studentom przegląd różnych aspektów rynków międzynarodowych i transgranicznych transakcji biznesowych. Głównym celem programu jest zapewnienie wysoko i interdyscyplinarnie wykształconych, krytycznie myślących specjalistów z dobrymi umiejętnościami analitycznymi, rozwiązywania problemów i językowymi, gotowych do pracy w elastycznych warunkach szybko zmieniających się rynków międzynarodowych. Program ma na celu rozwinięcie zrozumienia ekonomicznych, społecznych, kulturowych i politycznych wymiarów stosunków międzynarodowych oraz zapewnienie studentom głębokiej, istotnej i aktualnej wiedzy z zakresu ekonomii i handlu, finansów, zarządzania, marketingu i statystyki spojrzeć z perspektywy międzynarodowej.

Profile uczniów

Program przygotowuje studentów do założenia i prowadzenia własnej firmy zajmującej się transakcjami transgranicznymi, a także do pracy na stanowiskach operacyjnych, analitycznych i kierowniczych w organizacjach biznesowych (w tym korporacjach międzynarodowych), instytucjach publicznych i non-profit w różnych kraje i branże. Absolwenci posiadają wiedzę na temat międzynarodowych stosunków gospodarczych oraz podstawowe umiejętności biznesowe niezbędne do radzenia sobie z wyzwaniami w międzynarodowym, dynamicznym wielokulturowym środowisku biznesowym.

137508_137479_WUEB-08.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Perspektywy rozwoju kariery

 • Stanowiska operacyjne i analityczne w przedsiębiorstwach działających na rynkach międzynarodowych lub współpracujących z klientami zagranicznymi.
 • Stanowiska operacyjne i analityczne w organizacjach i instytucjach międzynarodowych.
 • Specjalista ds. Handlu zagranicznego (eksport i import).
 • Specjalista w urzędach celnych, ambasadach i konsulatach.
 • Specjalista w zakresie finansowania i rozliczeń handlu międzynarodowego.
 • Specjalista ds. Logistyki międzynarodowej.
 • Specjalista w zarządzaniu międzynarodowym.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Harmonogram

Zapisy trwają od 1 czerwca 2020 do 16 sierpnia 2020.

W tym terminie kandydaci zobowiązani są do:

 1. Zarejestruj się w systemie rekrutacyjnym.
 2. Wpłać wpisowe 85 zł na indywidualne konto bankowe wskazane w systemie rekrutacyjnym (IRK).
 3. Wypełnij formularz danymi, pobierz zdjęcia, wybierz program studiów, załącz wymagane dokumenty.
 4. Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku weryfikacji dokumentu - wpłać czesne za pierwszy semestr studiów na specjalne konto wskazane przez Komisję Rekrutacyjną.
 5. Dostarcz wszystkie dokumenty wraz z kserokopiami i tłumaczeniami przysięgłymi na język polski do Komisji Rekrutacyjnej. Termin upływa 28 września 2020 r. O godzinie 15:00. Ważny jest termin dostarczenia dokumentów, a nie data wysyłki.

Uwaga: dokumenty należy dostarczyć pocztą lub przesyłką kurierską.

Nie wysyłaj dokumentów przed decyzją Komisji Rekrutacyjnej o przyjęciu na studia.

Prowadzący kurs

Dr Magdalena Myszkowska

email: magdalena.myszkowska@ue.wroc.pl

Ostatnia aktualizacja Lip 2020

Informacje o uczelni

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Czytaj więcej

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Pokaż mniej