Licencjat z cyfryzacji, informatyki i elektroniki

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Międzynarodowy program studiów w zakresie cyfryzacji, informatyki i elektroniki (DICE), licencjat i magister (technologia) (3 lata + 2 lata)

Jako student będziesz:

 • Opanuj podstawowe metody i technologie w informatyce.
 • Naucz się projektować elektroniczne i komunikacyjne rozwiązania inżynieryjne, które wpływają na codzienne życie ludzi na całym świecie.
 • Zdobądź umiejętności niezbędne do obsługi cyfrowego świata teraz i w przyszłości.
 • Zobacz na własne oczy, jak wygląda praca w prawdziwie międzynarodowej branży poprzez staże.

DICE to trzyletni program licencjacki, który zapewnia studentom solidne umiejętności i obszerną bazę wiedzy w zakresie technologii wymaganych w zdigitalizowanym świecie. Program łączy trzy stopnie pod jednym dachem, a student może wybrać, którą ścieżkę wybrać. Student może specjalizować się w przetwarzaniu informacji, informatyce lub elektronice. Przetwarzanie informacji obejmuje kursy programowania, oprogramowania i systemów; Informatyka obejmuje studia nad sztuczną inteligencją i informatyką stosowaną, a elektronika obejmuje badania nad obwodami, technikami analogowymi i cyfrowymi oraz komunikacją.

„Program obejmuje szeroki zakres nauczania i badań związanych z ICT, które są dostępne w Oulu”.

Obowiązkowy staż oznacza, że student będzie miał szansę zobaczyć, jak wygląda rzeczywista praca w fińskim przemyśle. Istnieje również możliwość odbycia stażu poza Finlandią. Dzięki tak rozbudowanemu programowi studenci będą mogli zapoznać się z technologiami i obszarami badawczymi takimi jak:

 • Sztuczna inteligencja
 • Drukowana inteligencja
 • Technologie komunikacyjne obecnej i nowej generacji
 • Internet rzeczy, IoT
 • Mechaniczna wizja
 • Bezpieczeństwo informacji
 • Prywatność

Studia są mocno oparte na aktualnych badaniach już na poziomie licencjackim, a nacisk kładziony jest na naukę praktyczną od samego początku. Studenci podejmą interdyscyplinarną pracę projektową na uniwersytecie i mogą skorzystać z najnowocześniejszych technologii dostępnych na University of Oulu , takich jak sieć testowa 5G / 6G, sprzęt i platforma projektowania produktów FabLab, SmartCampus, Printed Intelligence i inne . Aktywni studenci będą mieli okazję zobaczyć - i uczestniczyć w - rozwoju zaawansowanych technologii. Program obejmuje szeroki zakres nauczania i badań związanych z ICT, które są dostępne w Oulu.

Wydział nauczania składa się z fińskich i międzynarodowych profesjonalistów, którzy reprezentują wiodącą pozycję w różnych dziedzinach badawczych. University of Oulu jest znaną i szanowaną instytucją, w której na całym świecie prowadzone są przełomowe badania. Na przykład University of Oulu jest siedzibą 6G Flagship, kompleksowego, wieloletniego projektu badawczego dotyczącego technologii komunikacji bezprzewodowej w przyszłości. Uniwersytet wydzielił wiele start-upów i firm o ugruntowanej pozycji, które oparły swoją podstawową wiedzę na badaniach prowadzonych na uniwersytecie. Dlatego dyplom z University of Oulu jest wysoko oceniany, o czym świadczy ciągłe i intensywne zainteresowanie rekrutacją z branży, tj. korporacje, małe i średnie firmy oraz start-upy. Program ten daje również studentom doskonałe narzędzia teoretyczne i cenny praktyczny zestaw umiejętności, aby kontynuować naukę, a także możliwość zapisania się na programy magisterskie dostępne na University of Oulu .

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Czytaj więcej

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Pokaż mniej
Odwiedź witrynę uczelni