Przegląd

Stopień ekologii i środowiska zapewnia solidne, oparte na podstawach naukowych szkolenie, mające na celu zrozumienie funkcjonowania ekosystemów, w celu poprawy ich stanu integralności i jakości środowiska. Zapewnia interdyscyplinarne szkolenie, które integruje: chemia środowiska; Modelowanie ekologiczne; Struktura i funkcjonowanie ekosystemów; Fauna i flora; Analiza przestrzenna; Zarządzanie, konserwacja i renowacja systemów ekologicznych; Charakterystyka, ocena, monitorowanie i poprawa jakości ekologicznej; Zmiany klimatu i społeczny wymiar zagadnień środowiskowych, między innymi.

Uniwersytet w Évora ma silny wydział w różnych dziedzinach ekologii, nauk o środowisku, gospodarowania gruntami oraz zarządzania środowiskiem i restaurowania, z wieloletnim doświadczeniem i długą tradycją w nauczaniu i badaniach w dziedzinie ekologii i środowiska, gdzie University of Évora jest szczególnie dobrze notowany w międzynarodowych rankingach.

Kurs obejmuje nauczycieli z różnych środowisk, zapewniając tym samym kompleksowe podejście do środowiska, od nauk przyrodniczych po nauki humanistyczne i społeczne. Bliskość ekosystemów o różnych poziomach antropogenicznych zakłóceń oferuje doskonałe warunki do zajęć praktycznych i badań w terenie.

Stopień z ekologii i środowiska umożliwia dostęp do szerokiego zakresu studiów podyplomowych (2 i 3 cykle) w dziedzinie ekologii i środowiska dla tych, którzy chcą kontynuować szkolenie.

Program prowadzony przez:
Portuguese (Portugal)

Zobacz 3 więcej kursów w Universidade de Évora »

Ostatnia aktualizacja June 6, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Paź 2019
Duration
6 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,500 EUR
Studenci z krajów UE: 871,52 € | Studenci zagraniczni: 2500 €
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa