Przeczytaj oficjalny opis

CS @ UCM - Przygotuj się na sukces w karierze

Program informatyczny (CS) na University of Central Missouri ma ponad 45 lat historii doskonałości akademickiej. Jest to ekscytujący i rozwijający się wydział, który ma zrównoważone podejście do zajęć dydaktycznych i naukowych. Oferujemy studia licencjackie w zakresie rozwoju oprogramowania, informatyki, sieci komputerowych, rozwoju gier i nauki o danych. Studenci, którzy ukończyli program, kontynuują karierę jako inżynierowie oprogramowania, programiści, kierownicy projektów, projektanci, konsultanci lub architekci, którzy tworzą oprogramowanie, a także specjaliści komputerowi, którzy zarządzają systemami baz danych i sieci. Programy nauczania zapewniają praktyczne szkolenie z zakresu informatyki, rozwoju oprogramowania i projektowania systemów i są opracowane zgodnie z wytycznymi programu Stowarzyszenia dla Maszyn Komputerowych. Zapewniamy uczniom w regionie niezrównaną edukację i jesteśmy z tego dumni. Ponieważ zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników technicznych znacznie przekracza dostępną podaż, możliwości, jakie czekają absolwentów kierunków informatycznych, są niemal nieograniczone.

Co będę studiować?

Software Development kładzie nacisk na rozwój aplikacji świata rzeczywistego od podstaw. Będziesz przygotowany do rozwiązywania szerokiej gamy problemów w branży, wykorzystując umiejętności w tworzeniu aplikacji, wielu językach programowania, takich jak C # i .NET, Java, C, HTML, JavaScript, Visual Basic. Projektowanie i tworzenie zaawansowanych aplikacji i dużych systemów z wykorzystaniem technologii baz danych, systemów operacyjnych, bezpiecznego programowania, sieci i inżynierii oprogramowania, są w centrum tej opcji.

UOCM101A

Stypendia i pomoc finansowa

Wiele stypendiów jest dostępnych specjalnie dla kierunków informatycznych. Ponadto istnieją płatne możliwości pracy jako opiekun lub asystent nauczyciela.

4408_rsz_d04136634_060.jpg

Urządzenia komputerowe

Program posiada najnowocześniejsze laboratoria komputerowe, które wspierają zarówno potrzeby instruktażowe, jak i badawcze. Główne laboratorium programu informatycznego składa się z czterdziestu komputerów Dell z systemami operacyjnymi Windows i Linux. Sześć klas komputerowych, z których każda zawiera ponad trzydzieści komputerów, idealnie nadaje się do wyższych klas i specjalnych sesji laboratoryjnych. Komputery laboratoryjne są regularnie aktualizowane. Trzy obszary wspólne dla studentów umożliwiają studentom współpracę nad zadaniami domowymi i projektami, a także relaks pomiędzy zajęciami. Pokoje te są dogodnie zlokalizowane w pobliżu wydziałów, aby pomóc w stworzeniu społeczności uczniów.

Program stara się zapewnić naszym studentom najnowsze technologie. Oferujemy zarówno platformy Windows, jak i Linux, aby nasi uczniowie byli dobrze przygotowani do kariery programisty w ramach tych dwóch wiodących platform standardowych. Program jest członkiem Microsoft Imagine, Oracle Academy i VMWare Academic Program.

Zaangażować się!

Odkrywaj informatykę poza klasą, dołączając do organizacji studenckiej informatyki. Obejmują one:

  • Upsilon Pi Epsilon, stowarzyszenie honorowe w dziedzinie informatyki i informacji oraz
  • rozdział studencki Związku Maszyn Komputerowych

Biorąc udział w tych organizacjach, będziesz uczyć się od zaproszonych gości, uczestniczyć w konferencjach regionalnych i krajowych oraz uczestniczyć w programowaniu państwowym i / lub krajowym

UOCM104a

Kariera w zakresie informatyki

Rynek pracy w branży informatycznej kwitnie. Zapotrzebowanie na specjalistów komputerowych w Stanach Zjednoczonych i w stanie Missouri rośnie szybciej niż uniwersytety mogą produkować absolwentów.

Money Magazine ostatnio uznał Computer Systems Analyst za 3 miejsce wśród najlepszych miejsc pracy w Ameryce 2016. Wiele zawodów związanych z komputerem również znajduje się na liście. Nie jest zaskoczeniem, że Kiplinger ostatnio również uplasował informatykę jako najlepszą uczelnię wyższego rzędu na liście najlepszych introligatorskich studiów lingwistycznych. Careerbuilder.com ocenia inżynierię oprogramowania jako jedną z najlepszych prac w 2015 roku. Absolwenci programów informatycznych od dawna wiedzą, że CS prowadzi do wspaniałych zawodów i karier.

Tutaj, w University of Central Missouri , miejsce pracy naszych absolwentów jest doskonałe. Zgodnie z najnowszym raportem Biura ds. Karier w UCM, nasi studenci informatyki należą do najbardziej udanych w znalezieniu pracy. Nasi absolwenci informatyki są zatrudnieni w takich firmach jak Microsoft, Garmin, Amazon, AT

Wreszcie rozmowy o pieniądzach! Według National Association of Colleges

Program Complement na szczycie Lee

Szkoła oferuje programy ukończenia studiów licencjackich w zakresie informatyki - opcje programistyczne i licencjackie w zakresie inżynierii oprogramowania na UCM - Lee's Summit. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z profesor Belinda Copus na copus@ucmo.edu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
University of Central Missouri

Zobacz 25 więcej kursów w University of Central Missouri »

Ostatnia aktualizacja October 14, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
451 USD
Mieszkaniec Missouri: 25,65 USD / na godzinę kredytową. Nierezydent: 451,30 USD / godzinę kredytową. Stawki godzinowe za godziny kredytowe nie obejmują obowiązkowych opłat, zakwaterowania ani podręczników.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Gru 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Kwi 30, 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Lipiec 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lipiec 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Gru 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Kwi 30, 2023