Licencjat ze specjalizacją chemia

Informacje ogólne

Opis programu

Chemia

Program chemii w Erskine ma na celu przygotowanie studentów do kariery w chemii i dyscyplinach związanych z chemią. Chemia jest bardzo szerokim obszarem badań, który obejmuje umiejętności i osobowości od wysoce analitycznych i matematycznych po szeroko wizjonerskie, syntetyczne i kreatywne. Ta różnorodność sprawia, że nauka chemii w chrześcijańskiej społeczności wyzwoleńczej jest idealnym wyborem! Tutaj, w Erskine, nasi specjaliści chemii są zachęcani do budowania swoich technicznych umiejętności laboratoryjnych i naukowych, jednocześnie rozwijając merytoryczne zrozumienie relacji między chemikiem, społeczeństwem i kościołem.

129266_DSCF0174.jpg

Erskine to mała uczelnia w małym miasteczku ze stosunkowo dużym programem chemicznym. Erskine ma bardzo długą tradycję doskonałości w chemii, która sięga najwcześniejszych lat studiów. Odsetek studentów na kampusie specjalizujących się w chemii jest zaskakująco duży, a nasze doskonałe zaplecze w Centrum Nauki Daniel-Moultrie odzwierciedla zaangażowanie Erskine w silny program chemiczny. Nasz program koncentruje się na STUDENTACH, a nasi uczniowie mają dostęp do laboratoryjnych, instruktażowych i badawczych placówek, które wykraczają daleko poza to, czego można oczekiwać w małym college'u sztuk wyzwolonych.

Dysponujemy ścieżkami studiów dla studentów zainteresowanych karierą zawodową jako chemik, jak również dostępnym naciskiem na biochemię dla osób zainteresowanych biochemią, medycyną lub farmacją. Nasz program certyfikacji nauczycieli przygotowuje uczniów do nauczania klas chemii na poziomie szkoły średniej, gdzie wysoko wykwalifikowani nauczyciele przedmiotów ścisłych są zainteresowani. Dla tego utworu wymagany jest nieletni w edukacji.

Jeśli interesujesz się chemią lub jakąkolwiek inną karierą związaną z chemią, Wydział Chemii w Erskine może być idealnym miejscem dla Ciebie. Przyjdź do nas, zobacz nasze obiekty, spotkaj się z naszym wydziałem i podziel się posiłkiem z naszymi uczniami. Chcielibyśmy pomóc Ci odkryć, co sprawia, że Erskine jest doskonałym miejscem do nauki chemii! Skontaktuj się z naszym biurem przyjęć już dziś, aby zaplanować wizytę. Daj im znać, że interesujesz się chemią, a my będziemy gotowi Cię powitać i powitać rodzinę chemii Erskine. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z naszym wydziałem chemii, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego programu.129322_10.jpg

Rekrutacja

Biuro przyjęć przyjmuje wnioski w sposób ciągły. Studenci mogą ubiegać się o przyjęcie od 1 stycznia roku przed planowanym wejściem, a powiadomienia o decyzji w sprawie pełnych zgłoszeń będą wysyłane w sposób ciągły. Uczniowie powinni potwierdzić swój wpis na podstawie daty odpowiedzi kandydatów krajowych, 1 maja.

Studenci zagraniczni
  1. Zgłoszony wniosek. Za wszystkie aplikacje pobierana jest opłata w wysokości 25 USD.
  2. Złożenie transkryptu. Musi być przetłumaczony na skalę ocen US 4.0 i przejść przez WES lub ECE.
  3. Wyniki SAT.
  4. Test znajomości języka angielskiego. Znajomość języka angielskiego jest wymagana, gdy językiem ojczystym studenta nie jest język angielski. Zalecany wynik TOEFL: 70 iBT (test internetowy) lub wynik IELTS: 6,0

Po akceptacji studenci muszą złożyć opłatę rejestracyjną i certyfikat finansów. Zostanie wydany I-20, aby uczeń mógł uzyskać wizę. Student jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty związane z uzyskaniem wizy studenckiej.

Wpisowe

Wszyscy przyjęci studenci są zobowiązani do wniesienia opłaty wpisowej, aby zarezerwować miejsce w przychodzącej klasie. Opłaty za zapisy będą akceptowane, o ile jest dostępna przestrzeń w przychodzącej klasie. Opłata rejestracyjna jest zwracana w przypadku osób ubiegających się o upadek, chyba że ustalono inaczej, jeżeli zażądano na piśmie do 1 maja.

129269_IMG_4260.jpg

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Czytaj więcej

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Pokaż mniej