Licencjat ze specjalizacją inżynieria

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Inżynieria

Erskine College prowadzi podwójny program inżynierski na Uniwersytecie Clemson. Program ten oferuje solidną chrześcijańską fundację sztuk wyzwolonych połączoną ze znacznym poziomem specjalizacji technicznej. Studenci tego programu zazwyczaj kończą trzy lata w Erskine i dwa do trzech lat w Clemson, zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii od Clemsona i licencjat z biologii, chemii, matematyki lub fizyki od Erskine.

129268_IMG_3491.jpg

Inżynieria Dual Education z Erskine College

Programy Dual Education pozwalają uczniom rozpocząć karierę akademicką, uzyskując tytuł licencjata w instytucji partnerskiej, przygotowując się do uzyskania dyplomu inżyniera z Clemson University. Studenci zapisują się na umówiony trzyletni program sztuk wyzwolonych lub nauki składający się z co najmniej 90 godzin zaliczenia przedmiotu przed przejściem do Clemson. W tym czasie uzupełniają swój program kursami wymaganymi do uzyskania tytułu licencjata w dziedzinie inżynierii.

Po trzech latach udani studenci mogą przenieść się do Clemsona, aby ukończyć studia na jednym z 10 dyplomów licencjackich inżyniera Clemsona. Po ukończeniu studiów inżynierskich w Clemson, studenci otrzymują tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii od Clemsona oraz tytuł licencjata lub licencjata w Erskine College .

Clemson Engineering Degrees

 • Bioinżynieria
 • Inżynieria Biosystems
 • Inżynieria chemiczna
 • Inżynieria lądowa
 • Inżynieria komputerowa
 • Inżynieria elektryczna
 • Inżynieria środowiska
 • Inżynieria przemysłowa
 • Nauka o materiałach i inżynieria
 • Inżynieria mechaniczna129323_4.jpg

Rekrutacja

Jesteś na najlepszej drodze do zostania studentem Erskine
 1. Złóż wniosek o przyjęcie do Erskine College . Opłata za zgłoszenie wynosi 25,00 USD.
 2. Dla studentów kwalifikujących się do pomocy rządowej w USA, złożyć bezpłatny wniosek o federalną pomoc studencką (FAFSA) online na stronie www.fafsa.ed.gov jak najszybciej po 1 października. Kodeks szkolny Erskine to 003432. Jeden rodzic i uczeń należy złożyć wniosek o identyfikator FSA, aby umożliwić podpisanie FAFSA drogą elektroniczną na stronie fsaid.ed.gov.
 3. Wybierz poniższą opcję, która najbardziej Ci odpowiada.
US Freshman

Po raz pierwszy studenci pierwszego roku, którzy nie uzyskali więcej niż 24 godziny kredytowe na uczelni lub uniwersytecie.

Lista kontrolna aplikacji dla pierwszoklasistów:

 1. Aplikuj teraz
 2. Oficjalny transkrypt szkolny (ukończony rok młodzieży / pokazywanie klas starszych)
 3. Oficjalne wyniki ACT lub SAT lub CLT *

Jak tylko pakiet aplikacji zostanie ukończony, podejmiemy decyzję o przyjęciu w trybie ciągłym. Po przyjęciu wystarczy złożyć opłatę rejestracyjną, aby zarezerwować miejsce w przychodzącej klasie. Opłaty za przyjęcie są przyjmowane tylko wtedy, gdy miejsce jest dostępne dla klasy.

* Erskine College akceptuje test klasycznego uczenia się (CLT) jako jedną z naszych opcji dla wymaganego standardowego wyniku testu potrzebnego do przyjęcia Freshmena od września 2017 roku.

US Transfer

Absolwenci szkół średnich, którzy zapisali się na studia lub uniwersytet i mają (lub będą mieli) 24 godziny kredytowe naliczone po zapisaniu się do Erskine.

Lista kontrolna aplikacji dla studentów transferowych:

 • Aplikuj teraz
 • Uczestniczyły w nim oficjalne stenogramy ze wszystkich uczelni

** Następujące przedmioty są wymagane tylko wtedy, gdy masz poniżej 2,0 GPA w college'u lub ukończyłeś mniej niż 24 godziny pracy w college'u. **

 • Oficjalny transkrypt w szkole średniej
 • Oficjalne wyniki ACT lub SAT
 • Jak tylko pakiet aplikacji zostanie ukończony, podejmiemy decyzję o przyjęciu w trybie ciągłym.

Po przyjęciu wystarczy złożyć opłatę rejestracyjną, aby zarezerwować miejsce w przychodzącej klasie. Opłaty za przyjęcie są przyjmowane tylko wtedy, gdy miejsce jest dostępne dla klasy.

Międzynarodowy

Studenci, którzy nie są obywatelami USA.

 • Musi przesłać SAT.
 • TOEFL - znajomość języka angielskiego jest wymagana, gdy językiem ojczystym studenta nie jest język angielski. Zalecany wynik TOEFL: 70 iBT (test internetowy).
 • Przesłanie transkryptu (musi być przetłumaczone na skalę ocen US 4.0 i powinno odbywać się za pośrednictwem IEE (foreigntranscripts.com), WES (wes.org) lub ECE (ece.org) .Jeśli używasz WES, użyj oceny WES ICAP. korzystając z ECE, skorzystaj z oceny Kursu przez Kurs, co pozwoli nam na otrzymanie oceny transkrypcji i oficjalnego zapisu studenta.

129269_IMG_4260.jpg

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Czytaj więcej

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Pokaż mniej