BACHELORSTUDIES.PL

Administracja Ameryce Południowej - Administracja programów Administracja w Ameryce Południowej

Administracja Ameryce Południowej - Administracja programów Administracja w Ameryce Południowej

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Licencjat w administracji, podobny do programów BBA, ma na celu zapewnienie szerokiej edukacji w obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Absolwenci z tytułem magistra w administracji będą posiadać umiejętności zarządzania, podejmowania decyzji biznesowych możliwości i silne umiejętności komunikacyjne.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Administracja Ameryce Południowej - Weź Administracja Ameryce Południowej. Wszystkie Administracja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

21 Wyniki z Administracja, Ameryce Południowej

Administração

Faculdade Ideal (FACI)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2020 Brazylia Belém

O curso de Administração de Empresas das Faculdades DeVry, proporciona ao aluno a capacidade de desenvolver suas habilidades de liderar e gerenciar pessoas, recursos e processos para que todos cheguem juntos a uma meta comum.


Stopnia w administracji

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat March 2019 Brazylia Joinville

Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki.


Stopnia w administracji

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Administracja jest stosowane nauki społeczne rozwoju planowania strategii zarządzania zasobami finansowymi organizacji ludzkich, materialnych i.


Stopnia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2020 Argentyna Buenos Aires

Corporate Zarządzanie Czynnik ludzki musi mieć wrażliwość diagnozowania kultury organizacyjnej i klimatu; Zdolność rozumienia polityki instytucjonalnej na jego kapitał ludzki, poziomów zdolności, potencjał i wymaga zmiany; zdolność do generowania działań, które wzmocnią udział i zaangażowanie jej czynnika ludzkiego dla rozwoju organizacji.


Bachelor in Human Factor Zarządzania

EAN - Escuela Argentina de Negocios
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat March 2019 Argentyna Buenos Aires

EAN oferuje program dla techników i absolwentów Zarządzania ludzkiego czynnika uprawomocnione przez Komitet Doradczy firm zaangażowanych w projekt instytucjonalnych. Nauczyciele mają szerokie wykształcenie i doświadczenie i są przeszkoleni w prowadzeniu strategii nauczania do promowania nabywania umiejętności. Praktyczne szkolenie studentów wprowadzona w życie poprzez analizę rzeczywistych przypadków firm związanych z EAN, odsłaniając swoje problemy do leczenia w ramach badanych.


Stopnia w administracji

Universidade de Marília (UNIMAR)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry March 2019 Brazylia Marília

Zarząd golfowe UNIMAR rozpoczęła się w styczniu 1974 roku z misją promowania integralnej formacji zawodowej, umożliwiając go do zarządzania organizacjami z widoku systemowego, przygotowanie przedsiębiorców etyczne, społecznie odpowiedzialnych i zaangażowanych do ustawiczne kształcenie.


Stopnia w administracji

Faculdade Das Américas (FAM)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry March 2019 Brazylia São Paulo

Kurs Dyrektorów umożliwia profesjonalny działać jako dyrektor finansowy, materiału lub człowieka, wpływając na podejmowanie decyzji na temat dostępnych zasobów.


licencjat organizacyjne przywództwo - human resource administracja

Anderson University South Carolina
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville + 4 więcej

Bachelor of Organizational Leadership z koncentracją w Administracji Zasobów Ludzkich (BOLS / HRA) stopnia ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w teorii i zastosowań związanych


Administracja

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)
Stacjonarne March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

<strong>Prezentacja i profesjonalny profil</strong> Kurs ma na celu umożliwienie studentowi pracować w wielu dziedzinach, takich jak handel zagraniczny, finansowy, logistyki, marketingu, produkcji, między innymi. <strong>cel ogólny</strong> Tworzą specjaliści wysoki poziom zdolnych do pracy w obszarze administracyjnym z zachowaniem zasad etycznych, które są w stanie współdziałać w środowisku społecznym, przyczyniając się do wzmocnienia instytucji, czy to w celach biznesowych lub miejscu publicznym, a także przyczyniać się do wspierania przekształceń, które odbywają się w społeczeństwie.


Administração

Centro Universitário Una
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin March 2019 Brazylia Belo Horizonte + 1 więcej

O curso de Administração Una é reconhecido pelo MEC, e possui mais de 40 anos de excelência na formação de administradores, sendo reconhecido por sua excelência no processo de formação de líderes e gestores.


Administracja

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry March 2019 Brazylia Natal

Misją UNIFACEX Administracji Kursu jest kształcenie specjalistów zdolnych do zarządzania organizacjami w świetle zmian i przekształceń związanych w teraźniejszości.


Administracja

Universidade de Sorocaba (UNISO)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry March 2019 Brazylia Sorocaba

Stara się sprostać potrzebom rynku konkurencyjnym zawodowej, oferując solidne podstawy teoretyczne z aplikacji do codziennej rzeczywistości przedsiębiorstw na globalnym administratora rozwoju.


Licencjat w zakresie zasobów ludzkich

Grupo Tiradentes
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat March 2019 Brazylia Aracaju

W tym kursie nauczysz się radzić sobie z największym kapitale spółki, kapitału ludzkiego, nauczyć się technik, aby prowadzić ludzi, a tym samym powoduje, że mogą one przynieść pożądanych rezultatów przez organizacje.


Stopnia w administracji

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)
Stacjonarne Zaoczne 8 semestry March 2019 Brazylia São Paulo

Kurs Dyrektorów Międzynarodowego Kolegium "narzędzi" i Campos Salles innowacyjnych praktyk edukacyjnych, łączących teorię i praktykę.


licencjat z administracji

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Studia, w administracji w Rio de Janeiro ma dodatkową zaletę uczenia się wyłącznie przez wykładowców z magistra i Ph.Ds. Oczywiście ...