BACHELORSTUDIES.PL

Administracja Brazylia - programów Administracja Brazylia Administracja

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Niektóre z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej z siedzibą w Brazylii, kraju, który ma ponad 2000 instytucji szkolnictwa wyższego. Uniwersytety w Brazylii może być podzielona na następujące klasyfikacje: rząd federalny zarządzanych uczelni, stan rządowych uczelni kontrolowane; Samorząd zarządzane uniwersytety i prywatne szkoły wyższe.

Administracja Brazylia - Weź Administracja Brazylia. Wszystkie Administracja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

18 Wyniki z Administracja, Brazylia Filter

Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Grupo Tiradentes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Marzec 2020 Brazylia Aracaju

Wszechświat profesjonalnych organizacji zamówień pogodzenie interesów spółki z interesami tych, którzy pracują. Ostatnie lata były wyjątkowe w historii społeczno-gospodarczej Pernambuco, biorąc pod uwagę wygenerowany zestaw inicjatyw już zrealizowane lub w trakcie negocjacji i planowania.

Licencjat w administracji

Grupo Tiradentes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Aracaju

Obecna sytuacja społeczna przyniosła zmian w różnych dziedzinach działalności człowieka. Postęp technologiczny i globalizacja wymaga specjalistów przygotowanych do coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Licencjat w logistyce

Grupo Tiradentes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Marzec 2020 Brazylia Aracaju

Kurs Logistyka dotyczy najważniejszych procedur transport, magazynowanie i logistykę. Uruchom i program konserwacji harmonogram maszyn i urządzeń, zakup, odbioru, magazynowania, przenoszenia, wysyłki i dystrybucji materiałów i produktów. Współpracuje w zakresie zarządzania zapasami.

Licencjat w zakresie zasobów ludzkich

Grupo Tiradentes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat Marzec 2020 Brazylia Aracaju

W tym kursie nauczysz się radzić sobie z największym kapitale spółki, kapitału ludzkiego, nauczyć się technik, aby prowadzić ludzi, a tym samym powoduje, że mogą one przynieść pożądanych rezultatów przez organizacje.

Administracja

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Natal

Misją UNIFACEX Administracji Kursu jest kształcenie specjalistów zdolnych do zarządzania organizacjami w świetle zmian i przekształceń związanych w teraźniejszości.

Administracja

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Kurs Dyrektorów Celso Lisboa oferuje kompleksowe szkolenia, dzięki czemu wydajność Stażysta w zakresie zasobów ludzkich, marketingu, finansów i działalności w zakresie usług lub przemysłu.

Administracja

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)
Ośrodek kształcenia Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Prezentacja i profesjonalny profil Kurs ma na celu umożliwienie studentowi pracować w wielu dziedzinach, takich jak handel zagraniczny, finansowy, logistyki, marketingu, produkcji, między innymi. cel ogólny Tworzą specjaliści wysoki poziom zdolnych do pracy w obszarze administracyjnym z zachowaniem zasad etycznych, które są w stanie współdziałać w środowisku społecznym, przyczyniając się do wzmocnienia instytucji, czy to w celach biznesowych lub miejscu publicznym, a także przyczyniać się do wspierania przekształceń, które odbywają się w społeczeństwie.

Stopnia w administracji

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Administracja jest stosowane nauki społeczne rozwoju planowania strategii zarządzania zasobami finansowymi organizacji ludzkich, materialnych i.

Administracja

Centro Universitário Assunção (UNIFAI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Administracja tworzy profesjonalny kurs wymagany praktycznie w każdym dziale organizacji prywatnych lub publicznych odpowiedzialnych za planowanie i strategii zarządzania ludzki, tworzywo, finansowej i marketingu.

Stopnia w administracji

Faculdade Das Américas (FAM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Kurs Dyrektorów umożliwia profesjonalny działać jako dyrektor finansowy, materiału lub człowieka, wpływając na podejmowanie decyzji na temat dostępnych zasobów.

Stopnia w administracji

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Kurs Dyrektorów Międzynarodowego Kolegium "narzędzi" i Campos Salles innowacyjnych praktyk edukacyjnych, łączących teorię i praktykę.

Stopnia w administracji

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Marzec 2020 Brazylia Joinville

Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki.

Administracja

Universidade de Sorocaba (UNISO)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Sorocaba

Stara się sprostać potrzebom rynku konkurencyjnym zawodowej, oferując solidne podstawy teoretyczne z aplikacji do codziennej rzeczywistości przedsiębiorstw na globalnym administratora rozwoju.

Stopnia w administracji

Universidade de Marília (UNIMAR)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Marília

Zarząd golfowe UNIMAR rozpoczęła się w styczniu 1974 roku z misją promowania integralnej formacji zawodowej, umożliwiając go do zarządzania organizacjami z widoku systemowego, przygotowanie przedsiębiorców etyczne, społecznie odpowiedzialnych i zaangażowanych do ustawiczne kształcenie.

Administração

UNINORTE - Centro Universitário do Norte
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Marzec 2020 Brazylia Manaus

O curso de Administração da UniNorte foi planejado para formar profissionais preparados para atender as necessidades de um mercado cada vez mais competitivo e exigente.