BACHELORSTUDIES.PL

Administracja Europie - Administracja programów Administracja w Europie

Europa jest domem dla niektórych z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji akademickich na świecie. Są uczelnie oferujące licencjat w stopniach administracji w Europie, które prowadzą jedne z najwyższych standardów akademickich, i dlatego studenci z całego świata wybrać się na studia licencjackie w Europie. Ponadto, studenci otrzymają wiele możliwości, zarówno wewnątrz, jak i poza szkołą, w celu rozwoju osobistego, naukowo i zawodowo przez wszystkich, że Europa ma do zaoferowania.

Licencjat w programie administracyjnym w Europie jest szeroko zakrojona programu firma, która skupia się na administracji i dąży do rozwoju przywództwa i umiejętności zarządzania. Uczniowie zdobędą silne fundamentalne zrozumienie zasad biznesowych poprzez zajęć, projektów, seminariów, badań, i ewentualnie staży.Uczniowie biorący licencjat z Administracji w Europie będzie rozwijać strategiczne, krytyczne i analityczne umiejętności myślenia i nie będzie wiele okazji do praktycznego zastosowania wszystkich, że się nauczyli.

Jeśli rozważasz licencjat z Administracji w Europie, a następnie spojrzeć poprzez programy poniżej. Jeśli znajdziesz taki, który Cię interesuje, wypełnij formularz i będzie bezpośrednio połączony z biura przyjęć szkoły!

36 Wyniki z Administracja, Europie Filter

Bachelor in International Office Management

Artevelde University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Belgia Ghent

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim placem zabaw!

Bachelor of Engineering in International Logistics

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Sierpień 2019 Finlandia Jyväskylä

Międzynarodowa logistyka zapewnia, że przepływy towarów, informacji, kapitału i osób są przekazywane w odpowiednim czasie we właściwym miejscu i we właściwym stanie. Nauczysz się uczyć i pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Cały program prowadzony jest w języku angielskim. Ta szkoła oferuje programy z zakresu logistyki, biznesu, turystyki i logistyki.

Zarządzanie

ISPGAYA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Portugalia Vila Nova de Gaia

Zarządzanie prezentacją kursu jako nauki społeczne musi wchłonąć interdyscyplinarną perspektywę i ewolucję nauki. W procesie podejmowania decyzji kluczem do sukcesu jest umiejętność przewidywania przyszłych wydarzeń, a ktokolwiek wybiera wyzwanie codziennego reagowania na zmiany, w świecie, w którym sieci połączeń wzajemnych są ustanawiane i rozwiązywane, w niespotykanym tempie.

Bachelor in Logistics Management

Fontys University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 48 miesięcy Wrzesień 2019 Niderlandy Venlo

Po roku podstawowych badań logistycznych możesz specjalizować się w zarządzaniu logistyką (ekonomia) (LM) lub inżynierii logistycznej (LE). Z LM wybierzesz dla menedżerskiej strony logistyki.

Bachelor in International Logistics Management

NHL Stenden University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Niderlandy Emmen

Czy jesteś wyjątkowo kompetentny w organizowaniu, czy jesteś osobą naturalnie rozwiązującą problemy i nie boisz się podejmowania ważnych decyzji? Jeśli tak, to kurs International Logistics Management może być dla Ciebie świetnym programem studiów.

Licencjat w Bussines Administration

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Royal College Maria Cristina została założona przez królową Regent Marię Cristinę de Habsburgo y Lorena w 1892 roku jako instytucja szkolnictwa wyższego. Od momentu założenia Kolegium było kierowane przez augustianów. W ciągu swojej ponad 125-letniej historii odpowiednie osoby z dziedziny kultury, prawa, polityki, ekonomii i biznesu były studentami tej uczelni. Szkoła Wyższa. Obecnie jest to instytucja szkolnictwa wyższego związana z Uniwersytetem Complutense w Madrycie, o oficjalnej nazwie: Real Centro Universitario Escorial-Maria Cristina (RCU Escorial-Mara Cristina).

Bachelor of Business Administration z naciskiem na zasoby ludzkie

University of New York in Prague (UNYP)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Czechy Prague

Ten trzyletni program prowadzi do Europejskiego Bachelor of Science (Bachelor, Bc.) Nagrodzony przez UNYP i akredytowany przez American International Accreditation Council for Business Education (IACBE) oraz Departament Edukacji, Młodzieży i Sportu. To skupienie przygotowuje studentów do kariery zawodowej; oferuje im kilka specjalistycznych kursów w ostatnich dwóch semestrach (w ostatnim roku) studiów w UNYP . Kursy prowadzone są przez doświadczonych i doświadczonych wykładowców ze sprawdzoną wiedzą specjalistyczną i odniesieniami do zasobów ludzkich.

licencjat w dziedzinie transportu i logistyki przedsiębiorstw

Transport and Telecommunication Institute
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 5 lat Wrzesień 2019 Łotwa Riga + 2 więcej

Program studiów: "Transport i Logistyka" Biznes

Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań organizacyjnych

Polytechnic Institute of Tomar
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Październik 2019 Portugalia Tomar

Program ten ma na celu wspieranie nabywania wiedzy i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom nowego tysiąclecia w zakresie organizacji zarządzania zachowanie; rozwijanie procesów zarządzania i przywództwa w celu osiągnięcia efektywności organizacyjnej, stałej kontynuacji i aktualizacji, jak również wspierania odpowiedniej artykulacji pomiędzy akademickim metod / wiedzy i świata pracy.

Licencjat - HRM

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Portugalia Coimbra

Główne cele tego toku studiów są: - zapewnienie uczniom poczucia obecnej roli do odegrania zarządzających zasobami ludzkimi w organizacji w ogóle; - Aby zapewnić studentom wiedzy

Bachelor in Logistics

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Październik 2019 Polska Lublin

Logistyka jest ważnym elementem współczesnego życia gospodarczego. Umożliwia swobodny przepływ materiałów, surowców w trakcie produkcji, wszystkich rodzajów ładunku, ruchu pasażerskiego i towarowego oraz turystyki. Celem edukacji jest poznanie podstawowych zadań logistycznych, które wspierają nowoczesne zarządzanie w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Bachelor in Public Governance

Kaunas University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Litwa Kaunas

Jako pierwsi na Litwie zorganizowaliśmy publiczne studia zarządzania, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość studiów, doświadczenia i profesjonalizm. Studia przeznaczone są dla tych, którzy chcą stać się silnymi specjalistami w dziedzinie zarządzania publicznego, którzy znają teorie i praktyki zarządzania publicznego, wartości i etykę, zasady społeczeństwa obywatelskiego i wolontariatu, główne metody badań społecznych i potrafią je zastosować w działaniach administracyjnych społeczeństwa sektor.

Licencjat z nauk politycznych i administracji publicznej

Bilkent University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Turcja Ankara

W Wydziale Nauk Politycznych i Administracji Publicznej duży wydział obejmuje członków, którzy specjalizują się nie tylko w politologii i administracji publicznej, ale także w dziedzinie socjologii, psychologii, antropologii, prawa i ekonomii politycznej.

Licencjat z logistyki

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat Sierpień 2019 Finlandia Rauma Finland Online + 2 więcej

Badania w zakresie logistyki obejmują logistykę zewnętrzną i zewnętrzną, w tym technologię transportu i zarządzanie dystrybucją. Zyskasz w trakcie studiów zrozumienie zarządzania logistyką.

Bachelor in Logistic Management

Bahcesehir University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Wrzesień 2019 Turcja Istanbul

Dzisiejsze firmy stają się bardziej konkurencyjne dzięki szybkim zmianom i globalizacji. Konkurencja na rynkach lokalnych i międzynarodowych wymaga doskonałej sieci dystrybucji jako koniecznej.