BACHELORSTUDIES.PL

Administracja Europie - Administracja programów Administracja w Europie

Administracja Europie - Administracja programów Administracja w Europie

Europa jest domem dla niektórych z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji akademickich na świecie. Są uczelnie oferujące licencjat w stopniach administracji w Europie, które prowadzą jedne z najwyższych standardów akademickich, i dlatego studenci z całego świata wybrać się na studia licencjackie w Europie. Ponadto, studenci otrzymają wiele możliwości, zarówno wewnątrz, jak i poza szkołą, w celu rozwoju osobistego, naukowo i zawodowo przez wszystkich, że Europa ma do zaoferowania.

Licencjat w programie administracyjnym w Europie jest szeroko zakrojona programu firma, która skupia się na administracji i dąży do rozwoju przywództwa i umiejętności zarządzania. Uczniowie zdobędą silne fundamentalne zrozumienie zasad biznesowych poprzez zajęć, projektów, seminariów, badań, i ewentualnie staży.Uczniowie biorący licencjat z Administracji w Europie będzie rozwijać strategiczne, krytyczne i analityczne umiejętności myślenia i nie będzie wiele okazji do praktycznego zastosowania wszystkich, że się nauczyli.

Jeśli rozważasz licencjat z Administracji w Europie, a następnie spojrzeć poprzez programy poniżej. Jeśli znajdziesz taki, który Cię interesuje, wypełnij formularz i będzie bezpośrednio połączony z biura przyjęć szkoły!

35 Wyniki z Administracja, Europie

Bachelor in International Office Management

Artevelde University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Belgia Ghent

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim placem zabaw!


Bachelor of Engineering in International Logistics

JAMK University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Finlandia Jyväskylä

Międzynarodowa logistyka zapewnia, że przepływy towarów, informacji, kapitału i osób są przekazywane w odpowiednim czasie we właściwym miejscu i we właściwym stanie. Nauczysz się uczyć i pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Cały program prowadzony jest w języku angielskim. Ta szkoła oferuje programy z zakresu logistyki, biznesu, turystyki i logistyki.


Bachelor in Logistics

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry October 2019 Polska Lublin

Logistyka jest ważnym elementem współczesnego życia gospodarczego. Umożliwia swobodny przepływ materiałów, surowców w trakcie produkcji, wszystkich rodzajów ładunku, ruchu pasażerskiego i towarowego oraz turystyki. Celem edukacji jest poznanie podstawowych zadań logistycznych, które wspierają nowoczesne zarządzanie w przedsiębiorstwie produkcyjnym.


licencjat w dziedzinie transportu i logistyki przedsiębiorstw

Transport and Telecommunication Institute
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 5 lat September 2019 Łotwa Riga + 2 więcej

Program studiów: "Transport i Logistyka" Biznes


Bachelor in International Logistics Management

NHL Stenden University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Niderlandy Emmen

Czy jesteś wyjątkowo kompetentny w organizowaniu, czy jesteś osobą naturalnie rozwiązującą problemy i nie boisz się podejmowania ważnych decyzji? Jeśli tak, to kurs International Logistics Management może być dla Ciebie świetnym programem studiów.


Bachelor in Logistics Management

Fontys University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 48 miesięcy September 2019 Niderlandy Venlo

Po roku podstawowych badań logistycznych możesz specjalizować się w zarządzaniu logistyką (ekonomia) (LM) lub inżynierii logistycznej (LE). Z LM wybierzesz dla menedżerskiej strony logistyki.


WSB Chorzów - Bachelor in Logistics

WSB Chorzów
Stacjonarne 3 lat October 2019 Polska Chorzow

Po zakończeniu tego programu będziesz analizować procesy logistyczne i spedycyjne, efektywnie i skutecznie zarządzać procesami logistycznymi we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy, między innymi.


Bachelor in Public Governance

Kaunas University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Litwa Kaunas

Jako pierwsi na Litwie zorganizowaliśmy publiczne studia zarządzania, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość studiów, doświadczenia i profesjonalizm. Studia przeznaczone są dla tych, którzy chcą stać się silnymi specjalistami w dziedzinie zarządzania publicznego, którzy znają teorie i praktyki zarządzania publicznego, wartości i etykę, zasady społeczeństwa obywatelskiego i wolontariatu, główne metody badań społecznych i potrafią je zastosować w działaniach administracyjnych społeczeństwa sektor.


Licencjat - HRM

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry October 2019 Portugalia Coimbra

Główne cele tego toku studiów są: - zapewnienie uczniom poczucia obecnej roli do odegrania zarządzających zasobami ludzkimi w organizacji w ogóle; - Aby zapewnić studentom wiedzy


Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań organizacyjnych

Polytechnic Institute of Tomar
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne October 2019 Portugalia Tomar

Program ten ma na celu wspieranie nabywania wiedzy i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom nowego tysiąclecia w zakresie organizacji zarządzania zachowanie; rozwijanie procesów zarządzania i przywództwa w celu osiągnięcia efektywności organizacyjnej, stałej kontynuacji i aktualizacji, jak również wspierania odpowiedniej artykulacji pomiędzy akademickim metod / wiedzy i świata pracy.


Licencjat z logistyki

Satakunta University of Applied Sciences
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat Finlandia Rauma Finland Online + 1 więcej

Badania w zakresie logistyki obejmują logistykę zewnętrzną i zewnętrzną, w tym technologię transportu i zarządzanie dystrybucją. Zyskasz w trakcie studiów zrozumienie zarządzania logistyką.


Licencjat z nauk politycznych i administracji publicznej

Bilkent University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Turcja Ankara

W Wydziale Nauk Politycznych i Administracji Publicznej duży wydział obejmuje członków, którzy specjalizują się nie tylko w politologii i administracji publicznej, ale także w dziedzinie socjologii, psychologii, antropologii, prawa i ekonomii politycznej.


Stopień w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji strategicznego

Universidade Europeia
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry September 2019 Portugalia Lisbon

Stopień w zarządzaniu zasobami ludzkimi i ram strategicznych jest odniesienie jakości i przywództwa oparty na międzynarodowych trendów w funkcji Zasobów Ludzkich.


Pomoc w zarządzaniu i sekretariat

Danubius University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat Rumunia Galați

W ramach tego programu Uniwersytet Danubius wykonuje misję przygotowania specjalistów, naukowców i liderów w dziedzinie zarządzania z regionów wschodnich i południowo-wschodniej części kraju, angażowania się w debaty i projektów społeczeństwa, w kształtowaniu nowej ramy rozwoju w europejskim kontekst.


Bachelor in Logistic Management

Bahcesehir University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry September 2019 Turcja Istanbul

Dzisiejsze firmy stają się bardziej konkurencyjne dzięki szybkim zmianom i globalizacji. Konkurencja na rynkach lokalnych i międzynarodowych wymaga doskonałej sieci dystrybucji jako koniecznej.