BACHELORSTUDIES.PL

Administracja Hiszpania - programów Administracja Hiszpania Administracja

Administracja Hiszpania - programów Administracja Hiszpania Administracja

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Administracja Hiszpania - Weź Administracja Hiszpania. Wszystkie Administracja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

4 Results in Administracja, Hiszpania

Stopień w administracji i zarządzaniu

Royal University Center Maria Cristina
Stacjonarne September 2019 Hiszpania Madrid

Oficjalny dyplom Uniwersytetu Complutense. Studia zarządzania i zarządzania w biznesie prowadzone są w RCU Escorial-Mª Cristina od 1972 r. Kwalifikacje umożliwiają studentom zajmowanie wykwalifikowanych miejsc pracy wymaganych przez hiszpańskie i międzynarodowe firmy, a także przez organy administracji publicznej.


Stopień w stosunkach pracy i zasobów ludzkich (Ferrol)

Universidade da Coruña
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Hiszpania Ferrol

Stopień w stosunkach pracy i zasobów ludzkich ma na celu przeszkolenie specjalistów w obronie i doradzanie pracownikom i pracodawcom, z dużym branży prawnej i pogłębienia Pracy i Opieki Społecznej.


Stopień w stosunkach pracy i zasobów ludzkich (Coruña)

Universidade da Coruña
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Hiszpania A Coruña

Stopień w stosunkach pracy i zasobów ludzkich oferowanych przez Szkołę Stosunków Pracy A Coruña Fundacji jest oficjalnym kwalifikacje, które wchodzą w zakres przedmiotu Nauk Społecznych i Prawa, i jest prowadzone przez prywatnego centrum, dołączony do Uniwersytet w A Coruña.


Degree in Business Administration i Zarządzania

Universidade da Coruña
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Hiszpania A Coruña

Stopień w ADE wykładał na Wydziale Ekonomii i Biznesu na Uniwersytecie w A Coruña zapewnia studentom z silnym tle w zarządzanie zorientowane na biznes analizy i podejmowania decyzji od stanowisk kierowniczych.