Filter
Studia licencjackie
Stany Zjednoczone Arizona Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Administracja Arizona - programów Administracja Arizona Administracja, Arizona

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Administracja Arizona - Weź Bachelor Arizona. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Administracja, Arizona

Northern Arizona University

Ten stopień zapewnia Ci wiedzę i umiejętności specjalnie zaprojektowany do pracy w polityce rządu i administracji. Stopień ten pomaga zdobyć wiedzę potrzebne do zaplanowa ... [+]

Ten stopień zapewnia Ci wiedzę i umiejętności specjalnie zaprojektowany do pracy w polityce rządu i administracji. Stopień ten pomaga zdobyć wiedzę potrzebne do zaplanowania i formułowanie polityki, a także zarządzać, organizować i realizować operacje na arenie publicznej.

Twój program studiów będzie koncentrować się na organizacji zarządzania, finansów i administracji. Dzięki tej specjalizacji, można znaleźć pracę w lokalnych, stanowych lub rządu federalnego; sektory usług publicznych, takich jak ogień i ratowania lub ochrony zdrowia; oraz organizacje non-profit, takich jak sztuki lub międzynarodowych agencji pomocy.

Co mogę zrobić z Bachelor Administracji Publicznej? ... [-]
Stany Zjednoczone Flagstaff
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku