Filter
Studia licencjackie
Stany Zjednoczone Arizona Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia administracyjne Arizona - programów Studia administracyjne Arizona Studia administracyjne, Arizona

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Badanie administracji obejmuje zazwyczaj takie tematy, jak finanse, komunikacja i marketing. To studium akademickie ma na celu przygotowanie studentów do pracy w biznesie, zarówno w roli lidera, jak i jako część zespołu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Studia administracyjne Arizona - Weź Bachelor Arizona. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia administracyjne, Arizona

Northern Arizona University

Ten stopień zapewnia Ci wiedzę i umiejętności specjalnie zaprojektowany do pracy w polityce rządu i administracji. Stopień ten pomaga zdobyć wiedzę potrzebne do zaplanowa ... [+]

Ten stopień zapewnia Ci wiedzę i umiejętności specjalnie zaprojektowany do pracy w polityce rządu i administracji. Stopień ten pomaga zdobyć wiedzę potrzebne do zaplanowania i formułowanie polityki, a także zarządzać, organizować i realizować operacje na arenie publicznej.

Twój program studiów będzie koncentrować się na organizacji zarządzania, finansów i administracji. Dzięki tej specjalizacji, można znaleźć pracę w lokalnych, stanowych lub rządu federalnego; sektory usług publicznych, takich jak ogień i ratowania lub ochrony zdrowia; oraz organizacje non-profit, takich jak sztuki lub międzynarodowych agencji pomocy.

Co mogę zrobić z Bachelor Administracji Publicznej? ... [-]
Stany Zjednoczone Flagstaff
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku