BACHELORSTUDIES.PL

Administracja Stany Zjednoczone - programów Administracja Stany Zjednoczone Administracja

Administratorzy rozwijają przydatne, etyczne przepisy i planują, jak je egzekwować. Zajmują oni kluczową pozycję w każdej organizacji. Studenci administracji na studiach licencjackich zazwyczaj interesują się przywództwem, komunikacją, zarządzaniem i odpowiedzialnością finansową. Na uczelniach i szkołach biznesu w USA studenci programów licencjackich na kierunku administracja otrzymują niezbędną wiedzę umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie. Studia licencjackie z administracji skupiają się na określonym sektorze, takim jak na przykład nieruchomości, turystyka i rekreacja, rozrywka, opieka zdrowotna, księgowość i inne. Licencjat z administracji na uniwersytecie w USA trwa zwykle cztery lata i rozpoczyna się od podstawowych zajęć z między innymi zachowań organizacyjnych, marketingu, etyki, zachowań konsumentów, z biznesu i psychologii. Studenci kierunków licencjackich na administracji w USA są zachęcani do rozwijania swojego praktycznego rozumienia dziedziny poprzez staże, robienie niezależnych badań i studia za granicą. Po ukończeniu programu studiów licencjackich z administracji USA, posiadacze tytułu licencjata administracji są uprawnieni do wejścia na rynek pracy, jako administratorzy w branży, która najbardziej ich interesuje, ale mogą też kontynuować naukę na studiach magisterskich lub doktoranckich. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem zawodowym w kierunku kariery w administracji, przejdź na dół strony i przeczytaj więcej na temat programów licencjackich na kierunku administracja w USA już dziś!

11 Wyniki z Administracja, Stany Zjednoczone Filter

Rozwój człowieka i nauka o rodzinie

Kansas State University Polytechnic Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Maj 2019 Stany Zjednoczone Salina

Program rozwoju humanistyki i nauki o rodzinie na Uniwersytecie Stanowym w Kansas zapewnia studentom studiów licencjackich solidną podstawę zajęć i doświadczeń, które doprowadzą do obfitości możliwości pracy z ludźmi w każdym wieku w wielu różnych ustawieniach. Kursy w programie koncentrują się na rozwoju jednostki w kontekście rodzinnym w całym cyklu życia. Studenci wybierają obszar koncentracji lub mogą wybrać opcję stażu z zatwierdzeniem przez nadzorowanie wydziału.

Zarządzanie lotniskiem

Kansas State University Polytechnic Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Maj 2019 Stany Zjednoczone Salina

Ten utwór stopnia jest liderem w badaniach na lotniskach w Stanach Zjednoczonych. Oferuje prawie tuzin kursów lotniskowych, zbudowanych na bazie silnej fundacji zarządzania przedsiębiorstwem, nabytej w ciągu pierwszych dwóch lat i jedynego programu oferującego wszystkie kursy akademickie na aktywnym lotnisku z wyjątkowymi laboratoriami polowymi Embedded Industry Labs z pierwszego w kraju.

Stopnia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

UTH Florida University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Tampa + 1 więcej

Program studiów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi umieszcza specjalne funkcje zarządzania zasobami ludzkimi, takich jak proces rekrutacji, selekcji, indukcji i oceny zasobów ludzkich, jak również rozwijanie wiedzy w zakresie operacji zarządzania, psychologii i prawa pracy między innymi.

Licencjat w administracji służby publicznej

Southern Technical College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 176 tygodnie Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Fort Myers Port Charlotte Tampa + 2 więcej

Świat potrzebuje silnych, doświadczonych liderów, którzy są dedykowane do służenia innym. Często ci, którzy posiadają stopnie usług publicznych są najbardziej wykwalifikowanych. W administracji publicznej i administracji w południowej programu Technical College, można zdobyć podstawy prawa karnego i kryminologii, jak poszerzyć swoją wiedzę i rynkową. W tych programach administracji publicznej stopnia, można wybrać koncentrację ...

Biznes i przedsiębiorczość w Wells

Wells College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Aurora

Centrum oferuje kursy i praktyczne możliwości nauki w zakresie biznesu, innowacji, przedsiębiorczości i zarządzania. Susan Wray Sullivan '51 i Pike H. Sullivan Centre for Business and Entrepreneurship wyposażają Cię w krytyczne rozumowanie

Licencjat z administracji publicznej

Park University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Parkville Kansas City + 2 więcej

Test Licencjat z Administracji Publicznej stopień przeznaczony jest dla studentów, którzy są zainteresowani lub obecnie pracujących w dziedzinie administracji publicznej. Bądź przygotowany, aby spełnić unikalne wyzwania administracji publicznej na poziomie komunalnych, stanowym lub federalnym.

Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Black Hills State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Spearfish Rapid City + 1 więcej

Szukasz stopnia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (ZZL)? Zarabiaj stopień twojego licencjata z College of Business and Technology Black Hills State University.

licencjat organizacyjne przywództwo - human resource administracja

Anderson University South Carolina
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Anderson Kolumbia Ibagué Greenville + 4 więcej

Bachelor of Organizational Leadership z koncentracją w Administracji Zasobów Ludzkich (BOLS / HRA) stopnia ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w teorii i zastosowań związanych

Licencjat w administracji publicznej

Northern Arizona University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Flagstaff + 2 więcej

Ten stopień zapewnia Ci wiedzę i umiejętności specjalnie zaprojektowany do pracy w polityce rządu i administracji. Stopień ten pomaga zdobyć wiedzę potrzebne do zaplanowania i formułowanie polityki, a także zarządzać, organizować i realizować operacje na arenie publicznej.

Bachelor of Political Science and Public Administration

University of Southern Indiana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Evansville

University of Southern Indiana podejmuje praktyczne podejście do nauk politycznych. Nasz tytuł licencjata z nauk politycznych przenosi cię z klasy do miejsca pracy, gdzie możesz zaangażować się w proces polityczny i zobaczyć koncepcje nauk politycznych w działaniu.

Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.