BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Administracja, Szukaj programów Licencjat Administracja

Administracja odnosi się do zarządzania funkcjami w celu osiągnięcia celów organizacji lub firmy. Funkcje te obejmują planowanie, organizowanie zatrudnienia, kierowanie, kontrolę i budżetowanie. Bachelor of Administration może być początkiem do satysfakcjonującej kariery zawodowej w zakresie zarządzania.

Istnieje kilka opcji dla programów Bachelor of Administration i różnych dziedzinach pracy, które można wejść. Należą do zarządzania przedsiębiorstwem, agend rządowych, organizacji pozarządowych, administracji szpitala i konsultacji. Wiele programów Bachelor of Administracji interdyscyplinarnych i wyciągnąć z ekonomii, socjologii, antropologii i biznesu. Absolwenci z tytułem magistra administracji są przygotowani na ciężką pracę na konkurencyjnym rynku pracy, czy może przejść do dalszej edukacji z dyplomem magistra.

Jeśli chcesz rozwijać przywództwa i odpowiedzialności za zarządzanie, a następnie tytuł licencjata administracji może czeka na Ciebie.Przewijać opcje poniżej i poczynić kroki!

91 Wyniki z Administracja Filter

Bachelor in International Office Management

Artevelde University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Belgia Ghent

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim placem zabaw!

Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.

Bachelor of Engineering in International Logistics

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Sierpień 2019 Finlandia Jyväskylä

Międzynarodowa logistyka zapewnia, że przepływy towarów, informacji, kapitału i osób są przekazywane w odpowiednim czasie we właściwym miejscu i we właściwym stanie. Nauczysz się uczyć i pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Cały program prowadzony jest w języku angielskim. Ta szkoła oferuje programy z zakresu logistyki, biznesu, turystyki i logistyki.

Zarządzanie

ISPGAYA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Portugalia Vila Nova de Gaia

Zarządzanie prezentacją kursu jako nauki społeczne musi wchłonąć interdyscyplinarną perspektywę i ewolucję nauki. W procesie podejmowania decyzji kluczem do sukcesu jest umiejętność przewidywania przyszłych wydarzeń, a ktokolwiek wybiera wyzwanie codziennego reagowania na zmiany, w świecie, w którym sieci połączeń wzajemnych są ustanawiane i rozwiązywane, w niespotykanym tempie.

Bachelor of Political Science and Public Administration

University of Southern Indiana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Evansville

University of Southern Indiana podejmuje praktyczne podejście do nauk politycznych. Nasz tytuł licencjata z nauk politycznych przenosi cię z klasy do miejsca pracy, gdzie możesz zaangażować się w proces polityczny i zobaczyć koncepcje nauk politycznych w działaniu.

Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi

YKBS LTD
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat Sierpień 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Ten Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi zapewnia studentom silne podstawy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zapewnia studentom kompetencje do skutecznego i wydajnego działania w środowisku zarządzania zasobami ludzkimi. Ta kwalifikacja przygotowuje studentów do kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także stanowi podstawę do dalszych studiów w dziedzinie psychologii przemysłowej. Systematyczne ukierunkowanie ma na celu integrację funkcji zasobów ludzkich z procesami biznesowymi organizacji przy użyciu najlepszych praktyk.

Bachelor in Logistics Management

Fontys University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 48 miesięcy Wrzesień 2019 Niderlandy Venlo

Po roku podstawowych badań logistycznych możesz specjalizować się w zarządzaniu logistyką (ekonomia) (LM) lub inżynierii logistycznej (LE). Z LM wybierzesz dla menedżerskiej strony logistyki.

Bachelor of International Business (BIB)

Carleton University Undergraduate
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Kanada Ottawa

Sprott School of Business oferuje Bachelor of International Business, który jest uznawany za wiodący program w międzynarodowej edukacji biznesowej. Skupiając się na biznesie międzynarodowym, rozwijasz umiejętności międzykulturowe, zdobywasz biegłość w innym języku i uczysz się za granicą przez rok w kraju, w którym mówi się tym językiem. Program oferuje następujące koncentracje: globalne zarządzanie i systemy finansowe, marketing międzynarodowy i handel oraz strategię międzynarodową i zarządzanie zasobami ludzkimi.

Bachelor in International Logistics Management

NHL Stenden University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Niderlandy Emmen

Czy jesteś wyjątkowo kompetentny w organizowaniu, czy jesteś osobą naturalnie rozwiązującą problemy i nie boisz się podejmowania ważnych decyzji? Jeśli tak, to kurs International Logistics Management może być dla Ciebie świetnym programem studiów.

Licencjat w Bussines Administration

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Royal College Maria Cristina została założona przez królową Regent Marię Cristinę de Habsburgo y Lorena w 1892 roku jako instytucja szkolnictwa wyższego. Od momentu założenia Kolegium było kierowane przez augustianów. W ciągu swojej ponad 125-letniej historii odpowiednie osoby z dziedziny kultury, prawa, polityki, ekonomii i biznesu były studentami tej uczelni. Szkoła Wyższa. Obecnie jest to instytucja szkolnictwa wyższego związana z Uniwersytetem Complutense w Madrycie, o oficjalnej nazwie: Real Centro Universitario Escorial-Maria Cristina (RCU Escorial-Mara Cristina).

Bachelor of Business Administration z naciskiem na zasoby ludzkie

University of New York in Prague (UNYP)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat Wrzesień 2019 Czechy Prague

Ten trzyletni program prowadzi do Europejskiego Bachelor of Science (Bachelor, Bc.) Nagrodzony przez UNYP i akredytowany przez American International Accreditation Council for Business Education (IACBE) oraz Departament Edukacji, Młodzieży i Sportu. To skupienie przygotowuje studentów do kariery zawodowej; oferuje im kilka specjalistycznych kursów w ostatnich dwóch semestrach (w ostatnim roku) studiów w UNYP . Kursy prowadzone są przez doświadczonych i doświadczonych wykładowców ze sprawdzoną wiedzą specjalistyczną i odniesieniami do zasobów ludzkich.

licencjat w dziedzinie transportu i logistyki przedsiębiorstw

Transport and Telecommunication Institute
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 5 lat Wrzesień 2019 Łotwa Riga + 2 więcej

Program studiów: "Transport i Logistyka" Biznes

Bachelor of Science (Administracja lądowa

Universiti Teknologi Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Styczeń 2020 Malezja Skudai

Bachelor of Science in Land Administration and Development ma na celu stworzenie absolwentów, którzy są kompetentni i znają się na sprawach ziemi, aby sprostać wyzwaniom systemu administracji gruntami w XXI wieku.

Licencjat w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań organizacyjnych

Polytechnic Institute of Tomar
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Październik 2019 Portugalia Tomar

Program ten ma na celu wspieranie nabywania wiedzy i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom nowego tysiąclecia w zakresie organizacji zarządzania zachowanie; rozwijanie procesów zarządzania i przywództwa w celu osiągnięcia efektywności organizacyjnej, stałej kontynuacji i aktualizacji, jak również wspierania odpowiedniej artykulacji pomiędzy akademickim metod / wiedzy i świata pracy.

Licencjat - HRM

Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Październik 2019 Portugalia Coimbra

Główne cele tego toku studiów są: - zapewnienie uczniom poczucia obecnej roli do odegrania zarządzających zasobami ludzkimi w organizacji w ogóle; - Aby zapewnić studentom wiedzy