BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Administracja, Szukaj najlepszych programów Licencjat tutaj!

Licencjat Administracja, Szukaj programów Licencjat Administracja

Administracja odnosi się do zarządzania funkcjami w celu osiągnięcia celów organizacji lub firmy. Funkcje te obejmują planowanie, organizowanie zatrudnienia, kierowanie, kontrolę i budżetowanie. Bachelor of Administration może być początkiem do satysfakcjonującej kariery zawodowej w zakresie zarządzania.

Istnieje kilka opcji dla programów Bachelor of Administration i różnych dziedzinach pracy, które można wejść. Należą do zarządzania przedsiębiorstwem, agend rządowych, organizacji pozarządowych, administracji szpitala i konsultacji. Wiele programów Bachelor of Administracji interdyscyplinarnych i wyciągnąć z ekonomii, socjologii, antropologii i biznesu. Absolwenci z tytułem magistra administracji są przygotowani na ciężką pracę na konkurencyjnym rynku pracy, czy może przejść do dalszej edukacji z dyplomem magistra.

Jeśli chcesz rozwijać przywództwa i odpowiedzialności za zarządzanie, a następnie tytuł licencjata administracji może czeka na Ciebie.Przewijać opcje poniżej i poczynić kroki!

92 Results in Administracja

Bachelor in International Office Management

Artevelde University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Belgia Ghent

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim placem zabaw!


Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online September 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.


Bachelor of Political Science and Public Administration

University of Southern Indiana
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Evansville

University of Southern Indiana podejmuje praktyczne podejście do nauk politycznych. Nasz tytuł licencjata z nauk politycznych przenosi cię z klasy do miejsca pracy, gdzie możesz zaangażować się w proces polityczny i zobaczyć koncepcje nauk politycznych w działaniu.


Bachelor of Engineering in International Logistics

JAMK University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Finlandia Jyväskylä

Międzynarodowa logistyka zapewnia, że przepływy towarów, informacji, kapitału i osób są przekazywane w odpowiednim czasie we właściwym miejscu i we właściwym stanie. Nauczysz się uczyć i pracować z ludźmi z różnych kultur i środowisk w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Cały program prowadzony jest w języku angielskim. Ta szkoła oferuje programy z zakresu logistyki, biznesu, turystyki i logistyki.


Licencjat (z wyróżnieniem) w pracy społecznej i administracji społecznej

United International College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Chiny Zhuhai

Bachelor w pracy socjalnej i Administracji (BSWSA) Program oferuje 4-letnie studia licencjackie szkolenia zawodowego w celu przygotowania pracowników socjalnych, administratorów społecznych i decydentów społecznej, którzy są oddani i oddany do poprawy ludzkich warunkach, środowisk społecznych i subiektywne samopoczucie.


Bachelor in Logistics Management

Fontys University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 48 miesięcy September 2019 Niderlandy Venlo

Po roku podstawowych badań logistycznych możesz specjalizować się w zarządzaniu logistyką (ekonomia) (LM) lub inżynierii logistycznej (LE). Z LM wybierzesz dla menedżerskiej strony logistyki.


Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi

YKBS LTD
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Ten Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi zapewnia studentom silne podstawy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zapewnia studentom kompetencje do skutecznego i wydajnego działania w środowisku zarządzania zasobami ludzkimi. Ta kwalifikacja przygotowuje studentów do kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także stanowi podstawę do dalszych studiów w dziedzinie psychologii przemysłowej. Systematyczne ukierunkowanie ma na celu integrację funkcji zasobów ludzkich z procesami biznesowymi organizacji przy użyciu najlepszych praktyk.


Bachelor in International Logistics Management

NHL Stenden University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Niderlandy Emmen

Czy jesteś wyjątkowo kompetentny w organizowaniu, czy jesteś osobą naturalnie rozwiązującą problemy i nie boisz się podejmowania ważnych decyzji? Jeśli tak, to kurs International Logistics Management może być dla Ciebie świetnym programem studiów.


Zarządzanie lotniskiem

Kansas State University Polytechnic Campus
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat May 2019 Stany Zjednoczone Salina

Ten utwór stopnia jest liderem w badaniach na lotniskach w Stanach Zjednoczonych. Oferuje prawie tuzin kursów lotniskowych, zbudowanych na bazie silnej fundacji zarządzania przedsiębiorstwem, nabytej w ciągu pierwszych dwóch lat i jedynego programu oferującego wszystkie kursy akademickie na aktywnym lotnisku z wyjątkowymi laboratoriami polowymi Embedded Industry Labs z pierwszego w kraju.


WSB Chorzów - Bachelor in Logistics

WSB Chorzów
Stacjonarne 3 lat October 2019 Polska Chorzow

Po zakończeniu tego programu będziesz analizować procesy logistyczne i spedycyjne, efektywnie i skutecznie zarządzać procesami logistycznymi we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy, między innymi.


licencjat w dziedzinie transportu i logistyki przedsiębiorstw

Transport and Telecommunication Institute
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 5 lat September 2019 Łotwa Riga + 2 więcej

Program studiów: "Transport i Logistyka" Biznes


Bachelor in Logistics

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry October 2019 Polska Lublin

Logistyka jest ważnym elementem współczesnego życia gospodarczego. Umożliwia swobodny przepływ materiałów, surowców w trakcie produkcji, wszystkich rodzajów ładunku, ruchu pasażerskiego i towarowego oraz turystyki. Celem edukacji jest poznanie podstawowych zadań logistycznych, które wspierają nowoczesne zarządzanie w przedsiębiorstwie produkcyjnym.


Bachelor of International Business (BIB)

Carleton University Undergraduate
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Ottawa

Sprott School of Business oferuje Bachelor of International Business, który jest uznawany za wiodący program w międzynarodowej edukacji biznesowej. Skupiając się na biznesie międzynarodowym, rozwijasz umiejętności międzykulturowe, zdobywasz biegłość w innym języku i uczysz się za granicą przez rok w kraju, w którym mówi się tym językiem. Program oferuje następujące koncentracje: globalne zarządzanie i systemy finansowe, marketing międzynarodowy i handel oraz strategię międzynarodową i zarządzanie zasobami ludzkimi.


Bachelor in Public Governance

Kaunas University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Litwa Kaunas

Jako pierwsi na Litwie zorganizowaliśmy publiczne studia zarządzania, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość studiów, doświadczenia i profesjonalizm. Studia przeznaczone są dla tych, którzy chcą stać się silnymi specjalistami w dziedzinie zarządzania publicznego, którzy znają teorie i praktyki zarządzania publicznego, wartości i etykę, zasady społeczeństwa obywatelskiego i wolontariatu, główne metody badań społecznych i potrafią je zastosować w działaniach administracyjnych społeczeństwa sektor.


Bachelor of Commerce (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)

University of Wollongong Faculty of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne January 2020 Australia North Wollongong + 1 więcej

Ludzie są najcenniejszym zasobem organizacji. Zarządzanie zasobami ludzkimi (HRM) polega na znalezieniu odpowiedniego personelu dla organizacji i zatrudnieniu ich, pielęgnowaniu ich tak, aby chcieli pozostać i działać najlepiej jak potrafili.