BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Afryce. Programów Licencjat

Afryka jest kontynentem z nieskończoną bogactwa społecznych, geograficznych, historycznych, ekonomicznych, lekcji do niezależnej ekologicznych i kulturowych. Programy licencjackie w centrum uwagi Afryki na rosnące znaczenie międzynarodowych połączeń, globalizacji i świadomości międzykulturowej. Programy licencjackie są oferowane w wielkiej liczbie dużych miastach, w różnych krajach w Afryce. Programy studiów są również bardzo zróżnicowane, do czynienia z socjologii, ekonomii, biologii, biznesu, inżynierii, sztuki i więcej.

Kawalerowie programów studiów w Afryce często odzwierciedlają systemów uniwersyteckich z poprzedniego kraju kolonialnego. Dla przykładu, programy nigeryjskie licencjat są zazwyczaj podobne do brytyjskiego "Pass " lub "Sukcesy " stopni. Tymczasem francuski system uniwersytecki wywarła zauważalny wpływ na programy studiów licencjackich w Senegalu i Albanii (między innymi).Programy studiów licencjackich w Afryce zazwyczaj trwają około trzech lat, chociaż przyspieszone programy, wyróżnienia lub podyplomowe opcje mogą wpływać na długość studiów. W niepełnym wymiarze godzin, pełny czas i odległość opcji learningowe dostępne są również w celu dostosowania studentom 'zróżnicowane preferencje trybie studiów.

Możesz poprosić o informacje, które należy przesłać bezpośrednio ze szkół w Afryce, poprzez wypełnienie krótkiego formularza internetowego. Więc przewiń w dół i przeczytać więcej na temat różnych programów ekscytujące studia licencjackie dostępnych w Afryce, dziś! 

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Theology in Community Leadership: Psychology

Cornerstone Institute
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Republika Południowej Afryki Cape Town + 2 więcej

Program ten ma na celu stworzenie wyróżniającego się rodzaju doradcy: mężczyzn i kobiet, którzy są głęboko poinformowani zarówno przez wiarę chrześcijańską, jak i naukę humanistyczną z zakresu psychologii. Naszym celem jest kształcenie absolwentów ze specjalną umiejętnością integrowania chrześcijańskiego rozumienia ludzkiej kondycji wraz z odkryciami dostarczanymi przez nauki humanistyczne, aby pomóc ludziom w ich drodze do pełni.

Bachelor in Political Science

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Egipt Cairo

Program ma na celu zapewnienie uczniom możliwości zapoznania się z krajową i międzynarodową perspektywą na temat wielu aspektów życia zawodowego; co z kolei może ułatwić absolwentom ścieżki kariery w różnych dziedzinach, takich jak służba dyplomatyczna, dziennikarstwo, środowisko akademickie, prawo i pozarządowe organizacje rozwojowe. Obejmuje to świadomość polityki regionalnej, wrażliwość kulturową, ekspozycję na politykę międzynarodową oraz znajomość ram prawnych i ekonomicznych.

Bachelor (Hons) Modelowanie i Data Science

University of Mauritius
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Mauritius Réduit

University of Mauritius we współpracy z University Paris Seine oferuje obecnie podwójny program: Bachelor (Hons) Modeling and Data Science, znany również jako International Bachelor Ygrec w modelowaniu i Data Science. Nauka o danych, cyberbezpieczeństwo, inżynieria gospodarcza i finansowa, sztuczna inteligencja, technologie kwantowe to wielkie wyzwania, przed którymi stoją dziś firmy i które wymagają nowych, ostrych umiejętności.

Bachelor of Commerce w zakresie zarządzania informacją i technologią

YKBS LTD
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix

Licencjat z zarządzania informacją i technologią rozwija stosowane kompetencje w zakresie analizy, interpretacji i stosowania zasad i metod zarządzania informatyką. Ponadto rozwija umiejętności intelektualne, badawcze i zawodowe ucznia. Kwalifikacje przygotowują studentów do znaczącego udziału w zarządzaniu technologiami informacyjnymi w organizacjach i przyczyniają się do dobrego samopoczucia organizacji.

Licencja komputer

Université Catholique de Bukavu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Demokratyczna Republika Konga Bukavu

Wydział Nauk UCB istnieje od 2003 roku i posiadał na początku, że Departament Informatyki. Otwarcie tego Departamentu odpowiedział w czasie z bezprecedensową konieczność zapewnienia Greater Kivu i otoczenie wysoko wykwalifikowanej kadry naukowej w dziedzinie komputerów. W ostatnich latach, decydenci UBC są świadomi konieczności podwójnego stopniowo konsolidacji Departament Informatyki, którego znaczenie rośnie natomiast dywersyfikacji dostaw szkolenia w świetle potrzeb Spółki.

Licencjat liderów biznesu (bbl)

Pan Africa Christian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Kenia Nairobi

Celem studiów licencjackich z zakresu zarządzania biznesem w PAC jest rozwijanie pozytywnych liderów nastawionych na cel: osoby, które dokładnie rozumieją i które wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i wartości do oddziaływania na rynek w sposób dynamiczny i uzdolniony.

Program licencjacki dla dorosłych pracujących

Cavendish University Uganda
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Uganda Kampala

Zdobycie dyplomu uniwersyteckiego stało się wygodne dla dorosłych pracujących! Cavendish University Uganda Nowy program pracy dla dorosłych w Cavendish University Uganda zapewnia uwolnione stopnie licencjackie, które pozwalają uczniom wybrać szereg kursów w danym czasie w ciągu roku, aby dopasować je do ich stylu życia.

Licencjat w zakresie innowacji biznesowych i przedsiębiorczości

AFDA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botswana Gaborone + 5 więcej

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy strumień dotyczący szybkich zmian w biznesie i technologii, który lepiej przygotuje absolwentów do możliwości w przyszłości.

BEng Civil

Botswana International University Of Science And Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Botswana Palapye

Wydział Inżynierii Lądowej i Ochrony Środowiska oferuje pięcioletni dyplom z inżynierii lądowej i środowiskowej, który ma na celu zapewnienie studentom szczegółowych kursów w zakresie struktur, materiałów budowlanych, geotechniki, wody, inżynierii środowiska i transportu.

Wyróżnieniem btech / BSc w biochemii

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Podstawowym celem tych kwalifikacji jest utrwalenie i pogłębienie wiedzy i kompetencji uczniów w dziedzinie biochemii i rozwijać potencjał badawczy w metodologii i technik IT.

Licencjat w turystyce międzynarodowej

Ostelea Morocco
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Maroko Rabat

Opracowanie międzynarodowego programu licencji turystycznej przez Ostelea Rabat jest zgodne z polityką Ministerstwa Turystyki, Transportu Lotniczego, Rzemiosła i Ekonomii Społecznej Królestwa Maroka , Stopień w dziedzinie turystyki międzynarodowej obejmuje dziedziny nauk społecznych, takich jak ekonomia, historia, geografia, geopolityka, prawo, socjologia, odpowiedzialność społeczna, zrównoważony rozwój, zasoby ludzkie; a także bardziej techniczny wymiar obejmujący marketing, zarządzanie, logistykę, procedury jakości, nowe technologie informacyjne i sieci społecznościowe.

Bachelor of Management Leadership (Online)

University Of The Free State Business School Online
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Bloemfontein + 1 więcej

Klasyfikacja ta opiera się na empirycznej nauki i oceny i uznawania wcześniejszego uczenia się.

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi licencjackie

INEAD
Online 1 rok Otwarta rekrutacja Francja France Online Belgia Belgium Online Szwajcaria Switzerland Online Liban Lebanon Online Kanada Canada Online Mauritius Mauritius Online Reunion Reunion Online Martynika Martinique Online Gwadelupa Guadeloupe Online Gujana Francuska French Guiana Online Polinezja Francuska French Polynesia Online Maroko Morocco Online Algieria Algeria Online Tunezja Tunisia Online Luksemburg Luxembourg Online Demokratyczna Republika Konga Congo DRC (Zaire) Online Kongo Congo ROC (Brazzaville) Online Senegal Senegal Online Wybrzeże Kości Słoniowej Cote d'Ivoire Online Niger Niger Online Gabon Gabon Online Liechtenstein Liechtenstein Online Madagaskar Madagascar Online + 43 więcej

Znając Europę poprzez zrozumienie jej instytucje, organizacje międzynarodowe, geopolityczne, wiedząc, przeprowadzenie rekrutacji ...

Licencjat w dziennikarstwie - w języku francuskim

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Paris Belgia Brussels Algieria Algiers Maroko Casablanca Tunezja Tunis Lille Kamerun Douala Senegal Dakar + 13 więcej

Ten program jest w języku francuskim.

Licencjat z filozofii

L’Université Catholique Du Congo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Demokratyczna Republika Konga Kinshasa

Badania bazowe będą trwać pięć lat lub 3 lata licencji i 2 lata Mistrza. Program studiów może zostać zrealizowane przez jednego z agregacją szkoły średniej wyższego poziomu, który upoważnia dyplom z filozofii nauczania w szkołach średnich.