BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Afryce. Programów Licencjat

Afryka jest kontynentem z nieskończoną bogactwa społecznych, geograficznych, historycznych, ekonomicznych, lekcji do niezależnej ekologicznych i kulturowych. Programy licencjackie w centrum uwagi Afryki na rosnące znaczenie międzynarodowych połączeń, globalizacji i świadomości międzykulturowej. Programy licencjackie są oferowane w wielkiej liczbie dużych miastach, w różnych krajach w Afryce. Programy studiów są również bardzo zróżnicowane, do czynienia z socjologii, ekonomii, biologii, biznesu, inżynierii, sztuki i więcej.

Kawalerowie programów studiów w Afryce często odzwierciedlają systemów uniwersyteckich z poprzedniego kraju kolonialnego. Dla przykładu, programy nigeryjskie licencjat są zazwyczaj podobne do brytyjskiego "Pass " lub "Sukcesy " stopni. Tymczasem francuski system uniwersytecki wywarła zauważalny wpływ na programy studiów licencjackich w Senegalu i Albanii (między innymi).Programy studiów licencjackich w Afryce zazwyczaj trwają około trzech lat, chociaż przyspieszone programy, wyróżnienia lub podyplomowe opcje mogą wpływać na długość studiów. W niepełnym wymiarze godzin, pełny czas i odległość opcji learningowe dostępne są również w celu dostosowania studentom 'zróżnicowane preferencje trybie studiów.

Możesz poprosić o informacje, które należy przesłać bezpośrednio ze szkół w Afryce, poprzez wypełnienie krótkiego formularza internetowego. Więc przewiń w dół i przeczytać więcej na temat różnych programów ekscytujące studia licencjackie dostępnych w Afryce, dziś! 

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Political Science

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Egipt Cairo

Program ma na celu zapewnienie uczniom możliwości zapoznania się z krajową i międzynarodową perspektywą na temat wielu aspektów życia zawodowego; co z kolei może ułatwić absolwentom ścieżki kariery w różnych dziedzinach, takich jak służba dyplomatyczna, dziennikarstwo, środowisko akademickie, prawo i pozarządowe organizacje rozwojowe. Obejmuje to świadomość polityki regionalnej, wrażliwość kulturową, ekspozycję na politykę międzynarodową oraz znajomość ram prawnych i ekonomicznych.

Bachelor (Hons) Modelowanie i Data Science

University of Mauritius
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Mauritius Réduit

University of Mauritius we współpracy z University Paris Seine oferuje obecnie podwójny program: Bachelor (Hons) Modeling and Data Science, znany również jako International Bachelor Ygrec w modelowaniu i Data Science. Nauka o danych, cyberbezpieczeństwo, inżynieria gospodarcza i finansowa, sztuczna inteligencja, technologie kwantowe to wielkie wyzwania, przed którymi stoją dziś firmy i które wymagają nowych, ostrych umiejętności.

Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi

YKBS LTD
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2020 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Ten Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi zapewnia studentom silne podstawy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zapewnia studentom kompetencje do skutecznego i wydajnego działania w środowisku zarządzania zasobami ludzkimi. Ta kwalifikacja przygotowuje studentów do kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także stanowi podstawę do dalszych studiów w dziedzinie psychologii przemysłowej. Systematyczne ukierunkowanie ma na celu integrację funkcji zasobów ludzkich z procesami biznesowymi organizacji przy użyciu najlepszych praktyk.

Licencjat w zakresie innowacji biznesowych i przedsiębiorczości

AFDA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botswana Gaborone + 5 więcej

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy strumień dotyczący szybkich zmian w biznesie i technologii, który lepiej przygotuje absolwentów do możliwości w przyszłości.

Licencja komputer

Université Catholique de Bukavu
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Demokratyczna Republika Konga Bukavu

Wydział Nauk UCB istnieje od 2003 roku i posiadał na początku, że Departament Informatyki. Otwarcie tego Departamentu odpowiedział w czasie z bezprecedensową konieczność zapewnienia Greater Kivu i otoczenie wysoko wykwalifikowanej kadry naukowej w dziedzinie komputerów. W ostatnich latach, decydenci UBC są świadomi konieczności podwójnego stopniowo konsolidacji Departament Informatyki, którego znaczenie rośnie natomiast dywersyfikacji dostaw szkolenia w świetle potrzeb Spółki.

Bachelor of Commerce (b.com)

Pan Africa Christian University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Kenia Nairobi

Celem Mistrza Bachelor of Commerce w Afryce Południowej jest podniesienie pozytywnych, ukierunkowanych na praktykę praktyków: osoby posiadające umiejętność oceny kwestii biznesowych i zarządzania z perspektywy etycznej, zawodowej i naukowej oraz wykorzystywania ich wiedzy, umiejętności i wartości Wpływać na rynek w sposób dynamiczny i uzdolniony.

Program licencjacki dla dorosłych pracujących

Cavendish University Uganda
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Uganda Kampala

Zdobycie dyplomu uniwersyteckiego stało się wygodne dla dorosłych pracujących! Cavendish University Uganda Nowy program pracy dla dorosłych w Cavendish University Uganda zapewnia uwolnione stopnie licencjackie, które pozwalają uczniom wybrać szereg kursów w danym czasie w ciągu roku, aby dopasować je do ich stylu życia.

Licencjat z handlu

Cornerstone Institute
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Republika Południowej Afryki Cape Town + 1 więcej

Celem tego programu jest przygotowanie potencjalnych liderów biznesu do rozwijania własnego biznesu lub doskonalenia podstawowych umiejętności biznesowych, opartych na etycznych podstawach obronnych, które przyniosą korzyści społeczeństwu.

Licencjat w turystyce międzynarodowej

Ostelea Morocco
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Maroko Rabat

Opracowanie międzynarodowego programu licencji turystycznej przez Ostelea Rabat jest zgodne z polityką Ministerstwa Turystyki, Transportu Lotniczego, Rzemiosła i Ekonomii Społecznej Królestwa Maroka , Stopień w dziedzinie turystyki międzynarodowej obejmuje dziedziny nauk społecznych, takich jak ekonomia, historia, geografia, geopolityka, prawo, socjologia, odpowiedzialność społeczna, zrównoważony rozwój, zasoby ludzkie; a także bardziej techniczny wymiar obejmujący marketing, zarządzanie, logistykę, procedury jakości, nowe technologie informacyjne i sieci społecznościowe.

BEng Computer

Botswana International University Of Science And Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Botswana Palapye

Kurs przygotuje studentów z pojęciami, teoriami i zasadami leżącymi u podstaw nauki i matematyki inżynierii elektrycznej, komputerowej i telekomunikacyjnej dla szerokiej gamy nowoczesnych technologii.

BCom z wyróżnieniem w audycie wewnętrznym

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w zakresie analizy, interpretacji i stosowania zaawansowanych zasad rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz audytu wewnętrznego.

Licencjat projektanta specjalizującego się w projektowaniu środowiskowym

Inscape Education Group
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Republika Południowej Afryki Cape Town Durban Midrand Pretoria + 3 więcej

Zrównoważony rozwój i zielony design nie są już tendencją. Te pojęcia stały się częścią Twojego codziennego życia i stały się coraz większym i istotnym rynkiem w architekturze i środowisku zabudowanym. Nasz "Environmental Design" ukierunkowuje studentów na pionierską specjalistę w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Licencjat w technologii komputerowej

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Bachelor of Science (licencjat) lub licencjat z informatyki i technologii jest stopniem inżynierii, która pozwala zarówno ćwiczyć w zawodzie komputera i prowadzenia studiów inżynierskich. Ten dyplom państwowy w Tunezji cieszy się niemieckim uznaniem * z międzynarodową perspektywą.

Komunikacja licencjonowanych firm i instytucji

Europe de COM
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunis

Bachelor of Communication przedsiębiorstw i instytucji ma na celu przeszkolenie komunikatorów lub menedżerów operacyjnych.

Stopień w zarządzaniu

Université Virtuelle (UIV)
Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Tunezja Tunisia Online

Pozwolenie zdalnego zarządzania składa się ze zintegrowanego cyklu przygotowawczego dwóch lat i co roku specjalizacji.