Filter
Studia licencjackie
Algieria Algiers Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Algiers. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Kraj ten oferuje wysokiej jakości wykształcenie wyższe z różnorodnych kursów. Oprócz języka arabskiego w Algierii, instytucje oferują również kursy w innych językach, takich jak francuski, angielski i japoński. Kraju 's szkolnictwa wyższego, wpaja praktyczne treści, w przeciwieństwie do wiedzy teoretycznej w innych krajach.

Algier ma wiele wyższych ośrodków edukacyjnych. Te programy nauczania są zharmonizowane przez Ministerstwo danym z wyższym wykształceniem. Jeden z najbardziej znanych uniwersytetów w tym mieście jest University of Algierze, która powstała w 1909 roku.

Licencjat Algiers. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Algiers. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme

Ten program jest w języku francuskim. ... [+]

Ten program jest w języku francuskim.

Przeczytaj oficjalny francuski opis i zastosowanie tutaj: ESJ Paris Licencja pl Journalisme

[-]
Algieria Algiers
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku