BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Ameryce Południowej. Programów Licencjat

Programów studiów licencjackich w Ameryce Południowej zaoferować studentom różne typy trybów studiów i programów nauczania. Studenci mogą wybierać spośród różnych programów w tym na przykład, Inżynieria Produkcji, Business Administration, Stosunki Międzynarodowe, Ekonomia lub Rachunkowość. Szkoły w Ameryce Południowej wykorzystać zestaw różnorodnych trybów studiów, takich jak wykładowych, seminarium, praca grupowa, staże lub projektów dyplomowej odnosić się do różnych stylów uczenia się. Doświadczeni nauczyciele, wysoko wykwalifikowanych w swojej dziedzinie, a także sztuka nauczania, przekazywania podstawowej wiedzy i umiejętności swoich studentów studiów licencjackich, bez względu na kierunek studiów może być.

Dyplom licencjacki zwykle potrwać od trzech do czterech lat, aby zakończyć. Jednakże, w niepełnym wymiarze godzin, w trybie online lub nauczania na odległość tryby studiów mogą mieć wpływ na czas trwania badania w każdym kierunku studiów licencjackich. Wiele South programy amerykańskie licencjackie będą prowadzone w języku hiszpańskim lub portugalskim, podczas gdy inne mogą być oferowane w języku angielskim.W Ameryce Południowej, programy studiów licencjackich są często podobne w strukturze do Ameryki Północnej lub europejskich programów studiów. Na przykład, programy studiów licencjackich w Kolumbii są bardziej jak US czteroletnich studiów, z jednym lub dwóch lat kształcenia ogólnego, a następnie przez poszczególnych przedmiotów w wybranym " Major". W Brazylii, programy mogą przypominać niemieckiego systemu Diplom - z wysoko wyspecjalizowanych klas przez trzy lub cztery programu roku.

Aby dowiedzieć się więcej o programach studiów licencjackich w Ameryce Południowej, po prostu przewinąć w dół. Możesz poprosić o informacje bezpośrednio od szkół w ciągu zaledwie kilku minut!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjacki amerykańskiej akademii

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Curitiba Stany Zjednoczone Kent + 2 więcej

American Academy to międzynarodowy program studiów PUCPR we współpracy z Kent State University (Ohio - USA). Innowacyjna inicjatywa łączy najlepsze studia wyższe w Ameryce Północnej z najlepszą uczelnią w stanie Paraná w Brazylii.

Licencjat z międzynarodowej gościnności

Vatel Paraguay
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Marzec 2020 Paragwaj Asuncion Ciudad del Este + 1 więcej

Program Bachelor's Degree in International Hotel Management jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszli studia licencjackie i mają na celu przeszkolenie przyszłych specjalistów w zakresie zarządzania operacyjnego dla każdego działu hotelowego. Czas trwania programu wynosi 3 lata i jest połączony z 16-miesięcznymi stażami w hotelach trzy- i pięciogwiazdkowych w Paragnay i na świecie. W ten sposób zdobywają doświadczenia związane z rzeczywistością przyszłego zawodu i rozwijają umiejętności pracy w zespole.

Licencjat z międzynarodowej gościnności

Vatel Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Marzec 2020 Argentyna 1867, 1121

Program Bachelor's Degree in International Hotel Management jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszli studia licencjackie i mają na celu przeszkolenie przyszłych specjalistów w zakresie zarządzania operacyjnego dla każdego działu hotelowego. Czas trwania programu wynosi 3 lata i jest połączony z 16-miesięcznymi stażami w hotelach trzy- i pięciogwiazdkowych w Argentynie i na świecie. W ten sposób zdobywają doświadczenia związane z rzeczywistością przyszłego zawodu i rozwijają umiejętności pracy w zespole.

BDes III rok / klasa międzynarodowa

L’École De Design Nantes Atlantique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Francja Nantes Brazylia São Paulo Chiny Shanghai Indie Pune + 6 więcej

Międzynarodowa klasa zaprasza studentów francuskich i studentów różnych narodowości, którzy chcą przystąpić do programu MDes w trzecim (ostatnim) roku studiów licencjackich. Jego celem jest również przyjęcie studentów z naszych szkół partnerskich na semestr akademicki.

Licencjat: Professional in Economics

Asturias Corporación Universitaria
Online W pełnym wymiarze godzin 48 miesiące Styczeń 2020 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá + 2 więcej

Nasze szkolenia pomogą Ci wejść na rynek pracy z wielkim powodzeniem, działając w dziedzinie zarządzania w obszarze gospodarczym i finansowym różnych organizacji publicznych i / lub prywatnych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Budujemy ten program, abyś był kompletnym profesjonalistą, który dostosowuje się do wymagań aktualnego rynku i możliwości dla wszystkich obszarów gospodarki ...

Stopień w inżynierii środowiska

Universidad EIA
Ośrodek kształcenia 10 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Envigado

Jest to wyścig do rozwijania nowych zastosowań zasobów naturalnych, które pomagają zachować i utrzymać jakość życia społeczeństwa, a także rozwijać i proponować sposoby okupacji terytorium, które zapobiegają utracie różnorodności biologicznej, unikają zanieczyszczenia i gwarantują sprawiedliwy dostęp do usług ekosystemowych i projektowanie systemów przetwarzania, które utrzymują minimalny poziom jakości w zasobach naturalnych.

Ukończenie projektowania graficznego i cyfrowego

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia São Paulo

Pionierski kurs łączenia obszarów graficznych i cyfrowych, poszerzania pola działania ucznia i budowania bardziej strategicznej wizji w opracowywaniu projektów dla różnych platform i ich konwergencji, od projektu.

BA w turystyce

Universidade de Caxias do Sul
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Caxias do Sul

Turyści i ich ruchy; zarządzanie przedsiębiorstw turystycznych; Stosunki gospody w turystyce i rekreacji; zarządzanie publiczne, planowanie i skutki społeczno-gospodarcze, kulturowe i środowiskowe turystyki.

Administracja

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 - 8 semestry Marzec 2020 Brazylia Alfenas

Kurs ma na celu przygotowanie kompetentnych i kreatywnych specjalistów, zdolnych do reagowania na potrzeby rynku, co prowadzi organizacjom dowolnej wielkości, aby odnieść sukces w swoich przedsięwzięciach lub działać z odpowiedzialności i etyki w sektorze trzecim lub w administracji publicznej. Preparat obejmuje korzystanie z nowoczesnych narzędzi do diagnozowania problemów, rozwiązań projektowych oraz wyników monitorowania.

Stopnia w inżynierii produkcji

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Joinville

Production Oczywiście Inżynieria Univille łączy wiedzę z zakresu biznesu, ekonomii i inżynierii.

Inżynieria Włókiennicza

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Uznany o stopniu doskonałości, przyznawany przez Ministerstwo Edukacji - MEC, kurs stanowi Inżynier Włókiennictwa specjalistę, który będzie w stanie pracować na wszystkich etapach produkcji i usług dostawy przemysłu tekstylnego i odzieżowego: od wyboru najbardziej odpowiednich surowców, poprzez procesy produkcji, kontroli jakości i marketingu produktu końcowego.

Stopień w stosunkach międzynarodowych

Faculdade Santa Marcelina (FASM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 znajdź program juris doctor Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do rozumienia, analizy i myślę nowych struktur globalnych, tak, że są one na koniec kursu, przeszkolonego do analizy, doradztwo i biznesu na arenie międzynarodowej.

Nauki rachunkowości

Centro Universitário Assunção (UNIFAI)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 8 semestry Marzec 2020 Brazylia São Paulo

Jest to obszar, który dba o finansowych spółki, w wyniku rejestracji i kontroli przychodów, kosztów i zysków.

Inżynieria środowiska

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 10 - 20 semestry Marzec 2020 Brazylia Belo Horizonte

Kurs Inżynieria Środowiska Studia powinny spowodować warunki dla Bachelor of Science w Inżynierii Środowiska jest w stanie zrozumieć produkcję naukową, techniczną, społeczną i ekonomiczną i jego problemy zarządzania jako całości na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Bachelor Online Webmarketing i zarządzanie mediami społecznościowymi (ISG)

IONISx
Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Francja France Online Szwajcaria Switzerland Online Reunion Reunion Online Niger Niger Online Mauritius Mauritius Online Martynika Martinique Online Madagaskar Madagascar Online Luksemburg Luxembourg Online Liban Lebanon Online Gabon Gabon Online Gujana Francuska French Guiana Online Polinezja Francuska French Polynesia Online Wybrzeże Kości Słoniowej Cote d'Ivoire Online Kongo Congo ROC (Brazzaville) Online Kanada Canada Online Algieria Algeria Online Belgia Belgium Online Liechtenstein Liechtenstein Online + 34 więcej

Dowiedz się, jak zdefiniować strategię marketingu społecznościowego i treści do komunikacji na wszystkich mediach cyfrowych