BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Ameryka Północna - Bachelor programów Bachelor w Ameryka Północna

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Kształcenie na odległość Bachelor Ameryka Północna - Weź Bachelor Ameryka Północna. Wszystkie Kształcenie na odległość Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

43 Wyniki z Magisterskie, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

Licencjat z handlu

University Canada West (UCW)
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2020 Kanada Vancouver + 1 więcej

Bachelor of Commerce (BCom) zapewni ci szeroką wiedzę podstawową o współczesnym biznesie i jego praktykach. Z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, akredytowany przez ACBSP stopień przygotowuje Cię do udanej kariery w biznesie lub zarządzaniu, gdzie przyczynisz się konstruktywnie do globalnej gospodarki.

Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online September 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.

Bachelor of Science w twórczego pisania dla rozrywki

Full Sail University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 20 - 29 miesięcy January 2020 Stany Zjednoczone Winter Park + 1 więcej

Wszystko zaczyna się od wielkiej historii. Czy film lub program telewizyjny, gry wideo, a nawet reklamy, najbardziej udanych kawałków mediów są te, które mówią atrakcyjnych i ciekawych opowieści, historie, które oddają swoją uwagę, pobudzają wyobraźnię i wywołują emocje.

Bachelor of Arts w integralnej psychologii transpersonalnej (ITP-ba)

Ubiquity University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Mill Valley

Ten program BA jest przeznaczony dla młodych ludzi motywowanych przez ducha innowacji i świeżych pomysłów, którzy wiedzą, że mają teraźniejszość i przyszłość jako bohaterów, innowatorów i kreacji kultury.

Licencjat z informatyki

Upper Iowa University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Fayette + 1 więcej

Technologia informacyjna odnosi się do przygotowania studentów do zaspokajania potrzeb technologii komputerowej biznesu, rządu, opieki zdrowotnej, szkół i innych rodzajów organizacji.

Licencjat z informatyki

Marconi International University - Miami
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Miami + 2 więcej

Licencjat z inżynierii komputerowej ma na celu przygotowanie studentów do dojrzewania do profesjonalistów, którzy odgrywają aktywną rolę w wybranej dziedzinie. Program, w wysokości 120 punktów semestr akademickich, oferowany jest w trybie mieszanym.

Mercy College
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights + 4 więcej

Bachelor of Fine Arts w zakresie projektowania graficznego i mediów interaktywnych

Columbia College Hollywood
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat July 2019 Stany Zjednoczone Los Angeles

Stopień Graphic Design i Interactive Media zapewnia praktyczną wiedzę i wiedzę niezbędną do opracowania skutecznego, oszałamiającego projektu graficznego i interfejsów internetowych. Zaczniesz tworzyć od razu, zdobywając praktyczne doświadczenie, korzystając ze wszystkich narzędzi handlu.

Bachelor in Counselling Ministries (Online)

Clarks Summit University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone USA Online + 1 więcej

Twórz biblijne podstawy poradnictwa i przygotuj się na studia na poziomie magisterskim.

Bsc w administracji biznesowej z naciskiem na business intelligence

Grand Canyon University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Po uzyskaniu Bachelor of Science w Administracji Biznesowej Wielkiego Kanionu (GCU) z wyróżnieniem w Business Intelligence, będziesz gotowy na wiele opcji kariery. W BS w programie Business Intelligence, oferowanym przez Colangelo College of Business, bada się kluczowe funkcje funkcjonalne zarządzania, rachunkowości, finansów i marketingu.

Stopień w marketingu i reklamie

Universidad Tecmilenio
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 semestry July 2019 Meksyk Mexico Online Guadalajara Santiago de Querétaro Mexico City Monterrey + 6 więcej

Opracowanie strategii komunikacji, która wpływu z korzyścią dla konsumentów i przedsiębiorstw.

Licencjat w administracji publicznej

Northern Arizona University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Flagstaff + 2 więcej

Ten stopień zapewnia Ci wiedzę i umiejętności specjalnie zaprojektowany do pracy w polityce rządu i administracji. Stopień ten pomaga zdobyć wiedzę potrzebne do zaplanowania i formułowanie polityki, a także zarządzać, organizować i realizować operacje na arenie publicznej.

Bachelor of Liberal Studies in General Studies - tor studiów autyzmu

Saint Joseph's University Online
Online Zaoczne 3 lat September 2019 Stany Zjednoczone Philadelphia

Internetowy program licencjacki Bachelor of Liberal Studies in General Studies opiera się na programie nauczania w świecie rzeczywistym, który pomoże poprawić Twoje szanse na karierę. Z koncentracją w badaniach nad autyzmem, rozwijaj swoją wiedzę i techniki, aby kształcić i pomagać osobom w spektrum autyzmu. Ta koncentracja składa się z teoretycznych i skoncentrowanych kursów doświadczeń terenowych zatwierdzonych przez BACB (Behaviour Analyst Certification Board).

Bachelor of Arts / Science in University Studies (BAUS, BSUS)

Texas Tech University Worldwide eLearning
Online W pełnym wymiarze godzin 120 godziny September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Studia uniwersyteckie to interdyscyplinarna dziedzina, która promuje nowe obszary uczenia się i odkrywania poprzez ułatwianie uczniom uczenia się na poziomie wydziałowym i kolegialnym.

Bachelor Online Webmarketing i zarządzanie mediami społecznościowymi (ISG)

IONISx
Online Zaoczne 12 miesięcy Otwarta rekrutacja Francja France Online Szwajcaria Switzerland Online Reunion Reunion Online Niger Niger Online Mauritius Mauritius Online Martynika Martinique Online Madagaskar Madagascar Online Luksemburg Luxembourg Online Liban Lebanon Online Gabon Gabon Online Gujana Francuska French Guiana Online Polinezja Francuska French Polynesia Online Wybrzeże Kości Słoniowej Cote d'Ivoire Online Kongo Congo ROC (Brazzaville) Online Kanada Canada Online Algieria Algeria Online Belgia Belgium Online Liechtenstein Liechtenstein Online + 34 więcej

Dowiedz się, jak zdefiniować strategię marketingu społecznościowego i treści do komunikacji na wszystkich mediach cyfrowych