BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Ameryka Północna. Programów Licencjat

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Licencjat Ameryka Północna. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Ameryka Północna. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z handlu

University Canada West (UCW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Vancouver + 1 więcej

Bachelor of Commerce (BCom) zapewni ci szeroką wiedzę podstawową o współczesnym biznesie i jego praktykach. Z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, akredytowany przez ACBSP stopień przygotowuje Cię do udanej kariery w biznesie lub zarządzaniu, gdzie przyczynisz się konstruktywnie do globalnej gospodarki.

Bachelor of Fine Arts in Animation

Edinboro University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Edinboro

Program animacji na Edinboro University jest konsekwentnie zaliczany do najlepszych w kraju według Animation Career Review. Jako student będziesz miał dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz do pracy w dziedzinie animacji, w tym do profesjonalnych filmów studyjnych / polowych i kamer wideo, sprzętu do nagrywania światła i dźwięku, nieliniowych systemów edycji wideo, stojaków do animacji, dużego zielonego ekranu obszar, skanery Screendigital, testery linii animacyjnych oraz stanowiska robocze do animacji komputerowej 2D i 3D.

Program licencjacki amerykańskiej akademii

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Curitiba Stany Zjednoczone Kent + 2 więcej

American Academy to międzynarodowy program studiów PUCPR we współpracy z Kent State University (Ohio - USA). Innowacyjna inicjatywa łączy najlepsze studia wyższe w Ameryce Północnej z najlepszą uczelnią w stanie Paraná w Brazylii.

Licencjat z finansów

Manhattanville College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone New York + 1 więcej

Finanse są podstawą systemu przedsiębiorstw i są ważne dla kondycji ekonomicznej firm biznesowych i organizacji non-profit. Jest to dynamiczne pole, które jest podzielone na kategorie przez ciągłą zmianę w odpowiedzi na zmiany warunków ekonomicznych, co sprawia, że ​​nauka o finansach jest stymulująca i stawiająca wyzwania. Jednak nasi profesorowie pomogą ci nauczyć się rozwijać, analizować i interpretować sprawozdania finansowe, nauczyć się inwestować w aktywa finansowe i nauczyć się tworzyć i oceniać plany, aby osiągnąć długoterminowy sukces finansowy. Manhattanville College jest również dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu wiodących instytucji finansowych i centrali korporacyjnych nie tylko w Nowym Jorku, ale także w hrabstwie Westchester w stanie Nowy Jork i hrabstwie Fairfield w stanie Connecticut, które zapewnią mnóstwo możliwości odbycia staży i praktyk po ukończeniu studiów. Niedawni studenci finansują internaty i obecnie pracują dla Lincoln Financial Advisors, Morgan Stanley, MasterCard Worldwide i wielu innych znanych firm z branży.

BM w muzyce

Wartburg College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Waverly

Stopień Bachelor of Music in Music Therapy jest przeznaczony dla osób, które chcą ukończyć zajęcia zgodnie z wymogami ustanowionymi przez American Music Therapy Association, aby zakwalifikować się do uzyskania tytułu Certified Music Therapist.

Licencjat w rekreacji, edukacji i rozrywka przygodowa zarządzanie

Paul Smith's College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Paul Smiths

Studia licencjackie w rekreacji, Przygody Edukacji i Zarządzania rozrywka - Naucz się pracować z różnymi grupami zaprojektować i dostarczyć wysokiej jakości doświadczenia rekreacyjnych, które są ekologicznie i ekonomicznie. możliwości kształcenia empiryczna, przywództwo, umiejętności zarządzania i przygoda są nacisk tego programu bachelor's stopni.

Bachelor in Biology

West Virginia University
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Morgantown

Specjalizacje biologii badają organizmy żywe i procesy życiowe. Wybierz spośród czterech obszarów nacisku, aby skupić się na badaniach: biologii komórkowej i molekularnej, ekologii i biologii środowiskowej, genomice i neuronaukach.

Licencjat w Administracji Biznesowej

St. Norbert College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Green Bay

Prowadzenie działalności w globalnym środowisku wymaga czegoś więcej niż technicznej wiedzy. Wymaga wyrafinowanego spojrzenia na świat i ostrej jak brzytwa umiejętności analizowania procesów, negocjowania relacji i temperamentu instynktownie z intelektem. Umiejętności takie jak te nie przychodzą łatwo. Nie możesz po prostu studiować biznesu; musisz stać się szybkim studiowaniem w biznesie. Skoncentrowane na arenie międzynarodowej środowisko sztuki wyzwolonej w St. Norbert pomaga Ci to osiągnąć, zdobywając stopień Bachelor of Business Administration.

Licencjat z administracji i polityki międzynarodowej

George Mason University - Undergraduate Programs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Fairfax Washington + 1 więcej

Program Bachelor of Arts w dziedzinie zarządzania i polityki międzynarodowej w Schar School of Policy and Government George'a Mason University jest idealny dla studentów, którzy są zainteresowani ścieżką kariery w analizie politycznej, stosunkach międzynarodowych, służbie publicznej, prawie, kampaniach lub badaniach.

Major bezpieczeństwa cybernetycznego

University of Tampa - Sykes College of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Tampa

Główny uniwersytet w Tampie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa to najnowocześniejszy program, który uczy studentów ochrony poufności, dostępności i integralności systemów informatycznych i informacyjnych wspierających nowoczesne organizacje. Studenci otrzymują wszechstronne wykształcenie, które koncentruje się zarówno na podstawach systemów informatycznych, jak i zaawansowanych tematach w takich dziedzinach, jak bezpieczeństwo sieci, kryptografia, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie bezpieczeństwem, ciągłość biznesowa, architektura bezpieczeństwa, bezpieczeństwo fizyczne i infrastruktura krytyczna.

Bachelor in Business Administration

Wilmington College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Wilmington + 1 więcej

Master of Business Administration nadaje się dla studentów, którzy mają cele zawodowe związane z różnymi aspektami zarządzania, marketingu lub finansów. Niezależnie od tego, czy studenci szukają pracy po ukończeniu studiów w firmie z listy Fortune 500 czy w przedsiębiorczym startupie, zostaną zaprezentowani teoretyczne i praktyczne zastosowania koncepcji biznesowych.

Bachelor of Science w twórczego pisania dla rozrywki

Full Sail University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 20 - 29 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Winter Park + 1 więcej

Wszystko zaczyna się od wielkiej historii. Czy film lub program telewizyjny, gry wideo, a nawet reklamy, najbardziej udanych kawałków mediów są te, które mówią atrakcyjnych i ciekawych opowieści, historie, które oddają swoją uwagę, pobudzają wyobraźnię i wywołują emocje.

Licencjat z finansów

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Madison Teaneck + 1 więcej

Jako główny Finanse w FDU zyskasz solidne zrozumienie analizy finansowej, zarządzania finansami i systemów finansowych. Możesz zdecydować się na koncentrację w Wealth Management Advisory.

Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.

Licencjat ze specjalizacją inżynieria

Erskine College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Due West

Erskine College prowadzi podwójny program inżynierski na Uniwersytecie Clemson. Program ten oferuje solidną chrześcijańską fundację sztuk wyzwolonych połączoną ze znacznym poziomem specjalizacji technicznej. Studenci tego programu zazwyczaj kończą trzy lata w Erskine i dwa do trzech lat w Clemson, zdobywając tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii od Clemsona i licencjat z biologii, chemii, matematyki lub fizyki od Erskine.