BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Ameryka Północna. Programów Licencjat

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Licencjat Ameryka Północna. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Ameryka Północna. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z handlu

University Canada West (UCW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Vancouver + 1 więcej

Bachelor of Commerce (BCom) zapewni ci szeroką wiedzę podstawową o współczesnym biznesie i jego praktykach. Z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, akredytowany przez ACBSP stopień przygotowuje Cię do udanej kariery w biznesie lub zarządzaniu, gdzie przyczynisz się konstruktywnie do globalnej gospodarki.

Program licencjacki amerykańskiej akademii

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Brazylia Curitiba Stany Zjednoczone Kent + 2 więcej

American Academy to międzynarodowy program studiów PUCPR we współpracy z Kent State University (Ohio - USA). Innowacyjna inicjatywa łączy najlepsze studia wyższe w Ameryce Północnej z najlepszą uczelnią w stanie Paraná w Brazylii.

Bachelor of Science in Business Administration z koncentracją w Hospitality Management

Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - San Diego
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone San Diego

Licencjat ze specjalizacją w hotelarstwie i zarządzaniu jest intensywnym i innowacyjnym stopniem, który wspiera silne podstawy zarządzania hotelem, przywództwa, operacji i przedsiębiorczości. Kursy są zrównoważone między teorią akademicką a praktyką zawodową.

Program Whittier Scholars (Design Your Own Major)

Whittier College
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Whittier

Jako student pierwszego roku nie miałem pojęcia, co chcę robić na studiach; ale dzięki programowi Whittier Scholars (WSP) - gdzie mogłem zaprojektować swój własny majstersztyk - odkryłem swoją pasję i miejsce, w którym chcę to zrobić.

Bachelor in Business Management

Manhattanville College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone New York + 1 więcej

Środowisko biznesowe XXI wieku zapewnia wyzwania i nagrody dla tych, którzy są przygotowani. Nacisk na wykorzystanie technologii, integrację koncepcji biznesowych i kwestie środowiskowe będą wymagać od ciebie, jako osoby podejmującej decyzje biznesowe, wiedzy, elastyczności i gotowości do dostosowania się do nowych paradygmatów i wymagań oraz do osiągnięcia tego na poziomie krajowym i międzynarodowym. Program zarządzania przedsiębiorstwem Manhattanville da ci podstawową wiedzę na temat metod, koncepcji i zasad, które należy przygotować, aby sprostać wyzwaniom związanym z jutrzejszym biznesem.

Licencjat z finansów

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Madison Teaneck + 1 więcej

Jako główny Finanse w FDU zyskasz solidne zrozumienie analizy finansowej, zarządzania finansami i systemów finansowych. Możesz zdecydować się na koncentrację w Wealth Management Advisory.

Licencjat w systemach korporacyjnych finansowych

University of Tampa - Sykes College of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Tampa

Systemy dla przedsiębiorstw finansowych (FES) jest wyzwaniem program obejmujący stosowanie koncepcji systemu przedsiębiorstwa do analizy procesów biznesowych potrzeb organizacji, ze szczególnym naciskiem na

Bachelor in Business Administration

WIlmington College
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Wilmington

Master of Business Administration nadaje się dla studentów, którzy mają cele zawodowe związane z różnymi aspektami zarządzania, marketingu lub finansów. Niezależnie od tego, czy studenci szukają pracy po ukończeniu studiów w firmie z listy Fortune 500 czy w przedsiębiorczym startupie, zostaną zaprezentowani teoretyczne i praktyczne zastosowania koncepcji biznesowych.

Bachelor of Science w twórczego pisania dla rozrywki

Full Sail University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 20 - 29 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Winter Park + 1 więcej

Wszystko zaczyna się od wielkiej historii. Czy film lub program telewizyjny, gry wideo, a nawet reklamy, najbardziej udanych kawałków mediów są te, które mówią atrakcyjnych i ciekawych opowieści, historie, które oddają swoją uwagę, pobudzają wyobraźnię i wywołują emocje.

Bachelor in Biology

West Virginia University
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Morgantown

Specjalizacje biologii badają organizmy żywe i procesy życiowe. Wybierz spośród czterech obszarów nacisku, aby skupić się na badaniach: biologii komórkowej i molekularnej, ekologii i biologii środowiskowej, genomice i neuronaukach.

Licencjat w rekreacji, edukacji i rozrywka przygodowa zarządzanie

Paul Smith's College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Paul Smiths

Studia licencjackie w rekreacji, Przygody Edukacji i Zarządzania rozrywka - Naucz się pracować z różnymi grupami zaprojektować i dostarczyć wysokiej jakości doświadczenia rekreacyjnych, które są ekologicznie i ekonomicznie. możliwości kształcenia empiryczna, przywództwo, umiejętności zarządzania i przygoda są nacisk tego programu bachelor's stopni.

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Elizabethtown College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Elizabethtown

International Business (IB) w Elizabethtown College oferuje praktyczny, innowacyjny i zintegrowany program, który łączy umiejętności biznesowe ze zrozumieniem innych kultur, biegłości w języku obcym i skutecznej komunikacji z perspektywy globalnej. Ze względu na selektywny charakter naszego programu każdego roku wprowadzamy wyjątkową klasę, aby dowiedzieć się o globalnym zarządzaniu biznesem poprzez doradztwo członków IB Advisory Board i wydziału.

Licencjat w dziedzinie chemii

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Tampa

Program przygotowuje studentów chemii do wejścia na rynek pracy lub do kontynuowania nauki na poziomie magisterskim. Projekty badawcze, możliwości wydawnicze, staże i kursy

Licencjat z kierunkiem biologii

Erskine College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Due West

Tutaj, w Erskine, Wydział Biologii stara się pomóc uczniom lepiej zrozumieć świat, w którym żyjemy, poprzez pogłębianie zrozumienia nauk biologicznych. Specjalista w dziedzinie biologii kładzie nacisk na odkrywanie, myślenie naukowe i umiejętności potrzebne do kariery lub dalszych studiów.

Licencjat w Administracji Biznesowej

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton + 3 więcej

Kurs Bachelor of Business Administration (BBA) jest oferowany we współpracy z Paris Graduate School of Management, France (PGSM). Ten program przygotuje kandydata do rozpoczęcia kariery zawodowej w administracji biznesowej lub zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ten kurs pomógł wielu uczniom analizować i oceniać rzeczywiste umiejętności w dowolnych sytuacjach lub środowiskach pracy, które mogą być ich częścią w przyszłości.