Filter
Studia licencjackie
Andora Andorra la Vella Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Andorra la Vella. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Andora może być doskonałym miejscem do studiowania za granicą. Położony między Francją i Hiszpanią, istnieją również wspólnych programów edukacyjnych między krajami. Kataloński, hiszpański, portugalski i francuski to, że świetne miejsce dla studentów językowych również.

To piękne miasto jest sercem duży łożyska Andorze edukacji na uwadze, że 's domu jedynej uczelni w kraju. Znany jako Uniwersytecie Andory, Instytut zapewnia pierwszych stopni w różnych kursach.

Licencjat Andorra la Vella. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Andorra la Vella. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

VATEL Andorra

Studia licencjackie w programie International Hotel Zarządzania skierowany jest do kandydatów, którzy pomyślnie przeszły badania gimnazjum lub cykl szkoleniowy wyższym po ... [+]

program Bachelor Degree in International Hotel Management Jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszły badania gimnazjum lub cykl szkoleniowy wyższym poziomie, a docelowo zamierza szkolić przyszłych specjalistów pozycja dla każdej firmy hotelarskiej i turystycznej.

Program uczy może zaspokoić potrzeby szkoleniowe w branży hotelarskiej i turystycznej, oferując studentom specjalistyczne szkolenia.

Metodyka nauczania: udane połączenie i równowaga między szkoleniowych i treningowych uniwersytet praktyk dostosowanych do nowych wymagań i aktualnych potrzeb sektora.

Nasz wydział ma wysoko wykwalifikowanych specjalistów, nauczycieli, wszystkie aktywne. Ponadto program posiada silną międzynarodową orientację, który pozwala studentom funkcjonować w kontekście globalnym, odpowiadając na aspiracje zawodu. ... [-]

Andora Andorra la Vella
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Andorra Aviation Academy

Ten program jest zaprojektowany w celu zaspokojenia zapotrzebowania na linie na stanowisku kierowniczym załóg lotniczych. Po zyskał do lotu expertise spoczywających będzi ... [+]

Prezentacja

Ten program jest zaprojektowany w celu zaspokojenia zapotrzebowania na linie na stanowisku kierowniczym załóg lotniczych. Po zyskał do lotu expertise spoczywających będzie mógł zająć stanowisko zarządzania w OPS lotniczych z europejską linią lotniczą lub organizacji firm Jet (takich jak: CAM Lotnictwa Client Manager).

Dzięki podwójnej licencji (FAA / EASA), amerykański samolot zarejestrowany ( "N") zarejestrowana Jets Handel może być również samolotem. Po ukończeniu studiów, zostanie zakwalifikowany jako pilot z samym cursus przedstawionym w "Fast Track". Dodatkowo, we współpracy z Uniwersytetem w Andorze, kursy skupiają się w zakresie finansów, zarządzania, zarządzanie, finanse Aircraft Aircraft (bankowość) oraz procesu certyfikacji EASA. Projekt zespołu pozwoli studentom do czynienia z realnym scenariuszu w celu poświadczenia strukturę AOC (Air Operator Certificate), w celu opracowania planu finansowego statku powietrznego, aby założyć organizację zarządzania samolotu.... [-]

Andora Andorra la Vella
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku