BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Andora. Programów Licencjat

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Andora może być doskonałym miejscem do studiowania za granicą. Położony między Francją i Hiszpanią, istnieją również wspólnych programów edukacyjnych między krajami. Kataloński, hiszpański, portugalski i francuski to, że świetne miejsce dla studentów językowych również.

Licencjat Andora. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Andora. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w międzynarodowym hotelarstwie

VATEL Andorra
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Andora Andorra la Vella

Studia licencjackie w programie International Hotel Zarządzania skierowany jest do kandydatów, którzy pomyślnie przeszły badania gimnazjum lub cykl szkoleniowy wyższym poziomie, a docelowo zamierza szkolić przyszłych specjalistów pozycja dla każdej firmy hotelarskiej i turystycznej.

Licencjackie z zarządzania lotnictwa

Andorra Aviation Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Andora Andorra la Vella

Ten program jest zaprojektowany w celu zaspokojenia zapotrzebowania na linie na stanowisku kierowniczym załóg lotniczych. Po zyskał do lotu expertise spoczywających będzie mógł zająć stanowisko zarządzania w OPS lotniczych z europejską linią lotniczą lub organizacji firm Jet (takich jak: CAM Lotnictwa Client Manager).