BACHELORSTUDIES

Angielski Czechy - programów Angielski Czechy Angielski

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

BA w języku angielskim jest program studiów, który ma dogłębnego badania angielskiego jako języka i jak to działa, to różne zmiany w czasie, a jego użycie w różnych obszarach społecznych, politycznych, handlowych i kulturalnych.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

Angielski Czechy - Weź Angielski Czechy. Wszystkie Angielski i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Angielski, Czechy Filter

Amerykański licencjat z języka angielskiego i literatury

University of New York in Prague (UNYP)
Licencjat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Literatura jest jednym z podstawowych aktów twórczych ludzkości, a studiowanie literatury nie tylko ćwiczy nasze umiejętności interpretacji i krytycznego myślenia, ale także d ...

Czytaj więcej

Licencjat z języka angielskiego zorientowany na edukację - muzyka zorientowana na edukację

Charles University Faculty of Education
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Poprzez specjalizację w języku angielskim z naciskiem na edukację, uczniowie zdobędą znaczącą wiedzę w zakresie językoznawstwa (ze szczególnym naciskiem na teorię dyscyplin li ...

Czytaj więcej