BACHELORSTUDIES

Angielski Selangor - programów Angielski Selangor Angielski, Selangor

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

BA w języku angielskim jest program studiów, który ma dogłębnego badania angielskiego jako języka i jak to działa, to różne zmiany w czasie, a jego użycie w różnych obszarach społecznych, politycznych, handlowych i kulturalnych.

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Angielski Selangor - Weź Bachelor Selangor. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Angielski, Selangor Filter

Bachelor of English (Hons)

UNITAR
Licencjat
Kwi 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of English (Hons) to program, który pomaga uczniom odkryć warstwy językowych funkcji języka angielskiego. Kurs obejmuje literaturę, pisanie i historię jako część swoj ...

Czytaj więcej