Licencjat Animal Care and Welfare, Szukaj najlepszych programów Licencjat tutaj!

Licencjat Animal Care and Welfare, Szukaj programów Licencjat Animal Care and Welfare

Licencjat jest programem licencjackim, który można ukończyć w ciągu średnio czterech lat. Jest dostępny w różnych dziedzinach, takich jak nauka, humanistyka, biznes, sztuka i prawo.

Czym jest licencjat z opieki nad zwierzętami i dobrostanu zwierząt? Ten stopień jest przeznaczony dla uczniów, którzy mają zamiłowanie do zwierząt i chcą je chronić i opiekować się nimi. Niektóre programy mogą koncentrować się na opiece nad maltretowanymi i rannymi zwierzętami, podczas gdy inne mogą badać zwierzęta w biotechnologii i rolnictwie. Klasy mogą obejmować fizjologię zwierząt, biochemię, dobrostan zwierząt, etykę zwierzęcą, zachowania hodowlane, zarządzanie zwierzętami, genetykę zwierząt, żywienie i produkcję żywności. Instrukcja zazwyczaj łączy wykłady w klasie z ćwiczeniami praktycznymi.

Studenci, którzy zarabiają na opiece nad zwierzętami i opiece społecznej, korzystają z tego, że mogą uczyć się umiejętności zarządzania i podejmowania decyzji, które dają najlepszą opiekę zwierzętom. Mogą również rozwijać umiejętności organizacyjne, które pomagają w życiu zawodowym i osobistym.

Koszty związane z uzyskaniem tytułu licencjata nie powinny uniemożliwiać chodzenia do szkoły. Szkoły na całym świecie oferują ten program nauczania, a czesne może się nieco różnić między sobą. Uczniowie powinni skontaktować się ze szkołą i zapytać o czesne i inne opłaty, a także czy istnieją możliwości pomocy finansowej.

Istnieje wiele opcji kariery dla tych, którzy zdobywają tę edukację. Konkretna praca może zależeć od ukierunkowania programu, ale niektóre potencjalne tytuły zawodowe mogą obejmować doradcę naukowego, technika badawczego, nauczyciela zachowania zwierząt, opiekuna zwierząt, pracownika kontroli zwierząt i asystenta laboratorium. Dzięki dodatkowemu szkoleniu lub edukacji inne opcje kariery są nauczycielem przedmiotów zwierzęcych, hodowcą zwierząt lub weterynarzem.

Niezależnie od tego, czy uczniowie szukają międzynarodowej szkoły lub programu online, ta baza danych zawiera informacje. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Licencjat w dziedzinie zdrowia i dobrostanu zwierząt

Aeres University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Niderlandy Almere Dronten Kanada Halifax Regional Municipality + 3 więcej

Program studiów jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani w badaniu w sektorze produkcji zwierzęcej, w szczególności w dziedzinie zdrowia i dobrostanu zwierząt. [+]

Aeres University of Applied Sciences oferuje studentom studiów w języku angielskim w sektorze produkcji zwierzęcej dla udanej kariery w jednej z następujących profilach zawodowych:

Researcher / epidemiolog Doradca Polityka / lobbystą Menadżer Sprzedaży / Account Manager Oficer Stosunki zewnętrzne zdrowia / dobrostanu zwierząt Consultant

Program studiów jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani w badaniu w sektorze produkcji zwierzęcej, w szczególności w dziedzinie zdrowia i dobrostanu zwierząt. Hodowla są w centrum uwagi durings tego kursu, a otrzymasz intensywne szkolenia praktyczne. Konsumenci domagają się uczciwy i zrównoważony produkowanej żywności o wysokiej jakości. Przedsiębiorcy muszą spełniać coraz wyższe wymagania w zakresie dobrostanu zwierząt i bezpieczeństwa żywności.... [-]


Bachelor in Animal Care

University of Padova
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Włochy Padua

Celem kursu jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i kompetencji w celu rozwoju wykwalifikowanych zasobów ludzkich, wyspecjalizowanych w opiece nad zwierzętami, hodowli i dobrobycie, zdolnych do działania w różnych międzynarodowych kontekstach. [+]

Opis kursu

Kurs skierowany jest do włoskich i zagranicznych studentów zainteresowanych opieką nad zwierzętami w kontekście krajowym i międzynarodowym, oferując unikalną Pathway edukacyjną w rejonie Morza Śródziemnego w Europie.

Konkretne cele nauczania spełniają wymagania profesjonalistów, którzy mogą być następnie zatrudnieni w przedsiębiorstwach, organizacjach prywatnych i publicznych, w których zarządzanie, zdrowie, dobrostan i zachowanie zwierząt są prowadzone zgodnie z podejściem nowoczesnym i międzynarodowym.

Głównym celem międzynarodowego kursu studiów podyplomowych w zakresie opieki nad zwierzętami jest zdobywanie wiedzy, umiejętności i kompetencji w celu rozwijania wykwalifikowanych zasobów ludzkich, specjalizujących się w opiece nad zwierzętami i dobrostanie zwierząt, w różnych sektorach, ale głównie w odniesieniu do indywidualnego postrzegania zwierząt. .... [-]