Filter
Studia licencjackie
Arabia Saudyjska Riyadh Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Riyadh. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

W stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijad jest serce królestwa. Mając zamieszkuje ponad 5 milionów ludzi, Rijad ma 15 dzielnic, o różnych niesamowitych atrakcji architektonicznych punkt w świecie. Przemysłowej części jest w północno-wschodniej i wschodniej części miasta.

Licencjat Riyadh. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Riyadh. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Alfaisal University

Inżynieria architektoniczna w Alfaisal Program przygotowuje absolwentów Uniwersytetu dla wielu ścieżek kariery w branży budowlanej, w tym projektowania koordynacji i zarz ... [+]

Architectural Engineering licencjackie

Inżynieria architektoniczna łączy architektury i inżynierii, aby skupić się na związkach pomiędzy projektowania i budowy. Specjaliści w tej dyscyplinie z obu prac architektów i innych inżynierów w celu zapewnienia szybkiego, skutecznego projektowania i budowy budynków i innych struktur i systemów. Dzięki ogromnej ilości konstrukcji odbywa się w Rijadzie, jest oczywiste, że jest potencjalnie Inżynieria architektoniczna pola tutaj bogaty w Królestwie. Jeśli są Państwo zainteresowani w budowaniu rzeczy, myśląc o tym, jak to wszystko działa, rysunek, Modelarstwo, pracy z rąk, praca z innymi, sztuki i historii, inżynieria architektoniczna może być dla Ciebie pracy.... [-]

Arabia Saudyjska Riyadh
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku