BACHELORSTUDIES

Architektura wnętrz Arabia Saudyjska - programów Architektura wnętrz Arabia Saudyjska Architektura wnętrz

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Silny wizję kreatywność i zdolność do przynieść pomysły na życie są cechami charakterystycznymi tej dziedzinie wystroju wnętrz. Projektanci studenckie mają za zadanie stworzenie wizualnie stymulujące i wykonalne obowiązuje w placówkach handlowych lub mieszkalnych, które są zgodne z normami branżowymi i regulacji rządowych.

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

Architektura wnętrz Arabia Saudyjska - Weź Architektura wnętrz Arabia Saudyjska. Wszystkie Architektura wnętrz i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Architektura wnętrz, Arabia Saudyjska Filter

Bachelor of Design in Interior Design

جامعة دار الحكمة
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Projektowanie wnętrz odgrywa ważną rolę w symulacji sztuki budowlanej i mieszkaniowej oraz w projektowaniu wnętrz budynków i wnętrz w sposób artystyczny i kreatywny. Wydział A ...

Czytaj więcej