BACHELORSTUDIES

Architektura wnętrz Meksyk - programów Architektura wnętrz Meksyk Architektura wnętrz

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Projektowanie wnętrz opiera się na umiejętnościach znajdujących się w innych dyscyplinach, w tym architektury, tkaniny, grafiki i sztuk pięknych, do mody i wytwarzają atmosferę, która wzbogaca formę i funkcję. Uczniowie pracują w celu wygenerowania wnętrza, które są atrakcyjne wizualnie i dotykowo przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb użytkowania i składowania.

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych na świecie. Kraj ma zarówno tropikalnych i umiarkowanych stref dając studentom najlepszy czas tutaj. Jeśli chcesz studiować za kurs w Narodowym Autonomicznym Uniwersytecie Meksyku, to będzie genialne życie z dużo rozrywki w kraju, jak również.

Architektura wnętrz Meksyk - Weź Architektura wnętrz Meksyk. Wszystkie Architektura wnętrz i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Architektura wnętrz, Meksyk Filter

Licenciatura en diseño de interiores

LCI Monterrey
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

En LCI te preparamos para construir, equipar y adaptar espacios de acuerdo a las necesidades actuales del mundo. Promovemos la conciencia por el medio ambiente, la conservació ...

Czytaj więcej