close

Filtry

Zobacz wyniki

Architektura wnętrz Hamden - programów Architektura wnętrz Hamden Architektura wnętrz, Hamden

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata. Projektowanie wnętrz łączy wizualny projekt artystyczny z praktycznego wykorzystania do tworzenia atrakcyjnych i funkcjonalnych przestrzeni… Czytaj więcej

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Projektowanie wnętrz łączy wizualny projekt artystyczny z praktycznego wykorzystania do tworzenia atrakcyjnych i funkcjonalnych przestrzeni wewnątrz. Pole może wykorzystać konstrukcję architektoniczną i know-how oraz umiejętności komunikacyjnych pozwalających na sprostanie indywidualnym potrzebom. Projektanci wnętrz można znaleźć w obydwu tych rolach domowych i biznesowych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Nick nazwany "krainy olbrzymów śpiących" Hamden miasto, Connecticut odgrywa gościć słynnego Uniwersytetu Quinnipiac. Miasto jest także domem dla dwóch głównych uczelni, które oferują programy w Sztuki i biznesu.

Architektura wnętrz Hamden - Weź Bachelor Hamden. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Paier College of Art
Hamden, Stany Zjednoczone

Program nauczania projektowania wnętrz w Paier College of Art ma na celu przygotowanie studentów do tego życia zawodowego i zapewnienie niezbędnego szkolenia poprzez połączeni ... +

Program nauczania projektowania wnętrz w Paier College of Art ma na celu przygotowanie studentów do tego życia zawodowego i zapewnienie niezbędnego szkolenia poprzez połączenie możliwości kształcenia i zatrudnienia. Nasze kursy są nie tylko praktyczne, ale także pomagają przygotować się do egzaminów na licencję zawodową. -
Licencjat
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami