Filter
Studia licencjackie
Azji Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Studia architektoniczne Azji - Studia architektoniczne programów Studia architektoniczne w Azji

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Aby struktury i zachowania nowej struktury spełnienia specyfikacji technicznych i estetycznych, konieczne jest wejście osób doświadczonych w architekturze. Wiąże się to z tworzenia rysunków, wykonywania pomiarów i czasami pośredniczeniu kompromisów.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Kształcenie na odległość Studia architektoniczne Azji - Weź Studia architektoniczne Azji. Wszystkie Kształcenie na odległość Studia architektoniczne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia architektoniczne, Azji, Kształcenie na odległość

Nisantasi University

Studenci są dopuszczone do tego czteroletniego programu studiów z ich MF-4 punkty w YGS. Wydział Architektury wymaga gruntownej znajomości treści matematyki, geometrii i ... [+]

o wydziale

Studenci są dopuszczone do tego czteroletniego programu studiów z ich MF-4 punkty w YGS. Dział architektura wymaga gruntownej znajomości treści matematyki, geometrii i rzeczywistego zainteresowania sztukami plastycznymi i filozofii. Kursy w czterech różnych dziedzinach, takich jak projektowanie architektury informacji i budownictwa, historii architektury, kontroli środowiska i technologii budowlanych, budownictwa i zarządzania projektami są dostępne dla studentów w głębi. Studenci stworzyć i przedstawić projekt z tej wiedzy w laboratoriach i warsztatach w każdym semestrze. Oznacza to, że uczniowie aktywnie uczestniczą w procesie edukacji. Jego celem jest zapewnienie naszym studentom umiejętności, takich jak projektowanie wszelkiego rodzaju konstrukcji, projektowaniu miejsc, wytwarzając przedmioty, które użytkownicy muszą, szkolenia techniczne dotyczące planowania i koordynacji procesów budowlanych, jak również umiejętności samodoskonalenia podstawie sztuki i kultury, a umiejętności rozwiązywania problemów o pracę.... [-]

Turcja Istanbul Turkey Online
Skontaktuj się ze szkołą
Turecki
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku