BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w 1867, 1121. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Argentyna jest sercem szkolnictwa wyższego, zwłaszcza z ich badań programu nauczania zorientowanych. To pozwoliło studentom uzyskać praktyczną wiedzę i umiejętności, ale także zwiększoną praktyczne zastosowanie wiedzy. To pomogło uczonych dać rozwiązania problemów kraju.

Licencjat 1867, 1121. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w 1867, 1121. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z międzynarodowej gościnności

Vatel Argentina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Marzec 2020 Argentyna 1867, 1121

Program Bachelor's Degree in International Hotel Management jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszli studia licencjackie i mają na celu przeszkolenie przyszłych specjalistów w zakresie zarządzania operacyjnego dla każdego działu hotelowego. Czas trwania programu wynosi 3 lata i jest połączony z 16-miesięcznymi stażami w hotelach trzy- i pięciogwiazdkowych w Argentynie i na świecie. W ten sposób zdobywają doświadczenia związane z rzeczywistością przyszłego zawodu i rozwijają umiejętności pracy w zespole.