BACHELORSTUDIES

Licencjat w Pilar. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Argentyna ma wspaniały wieloetnicznym, wielokulturowym populacji i jest uroczy i przyjazny kraj dla studentów decyduje się studiować za granicą. Jakość dziedzinie edukacji jest nie do przebicia, a także bardzo przystępne. Argentyna jest jednym z World 's najwyższych wskaźników analfabetyzmu i pomieszczeń mieszkalnych dla wielu znanych artystów, uczonych, pisarzy i naukowców. Niektóre z nich można znaleźć nauczanie w wielu najlepszych uniwersytetów.

Pilar to miasto w prowincji Buenos Aires, Argentyna. Położony zaledwie 40 minut od miasta Buenos Aires, Pilar otrzymuje duży napływ osób poruszających dla jego Industrial Park, największy w Ameryce Południowej.

Licencjat Pilar. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Pilar. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Dyplom z dziennikarstwa

Universidad de Ciencias Empresariales y Sociales (UCES)
Licencjat
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Journalism zapewnia solidne akademickie, krytyczne, rygorystyczne i pluralistyczne szkolenie w mediach oraz w obszarach komunikacji organizacji publicznych i prywa ...

Czytaj więcej

Licencjat z turystyki

Universidad de Ciencias Empresariales y Sociales (UCES)
Licencjat
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Stopień zapewnia wiedzę z zakresu geografii, ustawodawstwa, dziedzictwa turystycznego, informatyki stosowanej, historii, zasobów ludzkich, zarządzania biznesem, badań społeczn ...

Czytaj więcej