Filter
Studia licencjackie
Argentyna Santa Rosa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Santa Rosa. Programów Licencjat.

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Zagraniczni studenci znajdą szeroki i zróżnicowany wybór instytucji szkolnictwa wyższego oferuje doskonałe szanse na przystępnych badań o wysokim standardzie. Wielkie znaczenie jak ustawiony w systemie edukacji, w Argentynie. Ich celem jest dostarczanie naukowych, zawodowych, humanistyczny i kształcenie techniczne w najwyższym zakresie.

Licencjat Santa Rosa. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Santa Rosa. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Universidad Nacional de La Pampa

Inżynieria w zakresie zasobów naturalnych i środowiska jest karierą interdyscyplinarną, która zajmuje się wpływem działalności człowieka na systemy naturalne i antropiczn ... [+]

Inżynieria w zakresie zasobów naturalnych i środowiska jest karierą interdyscyplinarną, która zajmuje się wpływem działalności człowieka na systemy naturalne i antropiczne.

W przedmiotach pierwszych trzech lat podkreśla się między innymi szkolenie w zakresie nauk podstawowych i technologii, takich jak biologia, chemia, matematyka, fizyka, ekologia, edafologia, ekonomia, socjologia, klimatologia i hydrologia. Na tym etapie zdobywana jest wiedza i umiejętności, które będą później wykorzystywane przez podmioty odpowiadające cyklowi stosowanych technologii w czwartym i piątym roku. W tych latach studenci przygotowują się w teoretyczny i praktyczny sposób do rozwiązywania problemów środowiskowych, zarządzają zasobami naturalnymi w sposób zintegrowany, a także projektują i realizują projekt badawczy na wybrany przez siebie temat (praca dyplomowa).Snapwire / Pexels... [-]

Argentyna Santa Rosa
Luty 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku