Filter
Studia licencjackie
Aruba Oranjestad Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Oranjestad. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Odkryte i twierdzili dla Hiszpanii w 1499, Aruba została przejęta przez Holendrów w 1636. Aruba odłączyła się od Antyli Holenderskich w 1986 roku i stała się odrębnym, autonomicznym członkiem Królestwa Niderlandów. Ruch w kierunku pełnej niezależności została wstrzymana na wniosek Aruba 's w 1990 roku.

Oranjestad jest największym miastem na wyspie Aruba i domu do niektórych uczelniach w kraju, takich Universiteit van Aruba i Xavier University School of Medicine.

Licencjat Oranjestad. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Oranjestad. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Aruba

Ten trzyletni program BA-STEM o 180 kredytach koncentruje się na zrównoważonym rozwoju w kontekście małych państw wyspiarskich. Program ma na celu przygotowanie kolejnej ... [+]

Licencjat w Oranjestad - Programów Licencjat.

Zrównoważone rozwiązania wyspowe poprzez naukę, technologię, inżynierię i matematykę

Zrównoważony rozwój stał się hasłem rządów, przedsiębiorstw i instytutów badawczych. Zrównoważony rozwój wymaga współpracy między instytucjami i dyscyplinami, nie można tego przełożyć na same pojęcia technologiczne. Jednak nauka, technologia, inżynieria i matematyka (STEM) mają do odegrania ważną rolę w zrównoważonym rozwoju w XXI wieku.

Wrażliwość małych państw wyspiarskich na wstrząsy środowiskowe i gospodarcze wymaga multidyscyplinarnej reakcji na zrównoważony rozwój. W tej perspektywie oczywiste jest, że nasze kraje, społeczeństwa i przemysł wymagają przyszłych innowatorów, edukatorów, badaczy i liderów, którzy mogą rozwiązać najpilniejsze wyzwania zarówno dziś, jak i jutro.... [-]

Aruba Oranjestad
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku