BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Oranjestad. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Odkryte i twierdzili dla Hiszpanii w 1499, Aruba została przejęta przez Holendrów w 1636. Aruba odłączyła się od Antyli Holenderskich w 1986 roku i stała się odrębnym, autonomicznym członkiem Królestwa Niderlandów. Ruch w kierunku pełnej niezależności została wstrzymana na wniosek Aruba 's w 1990 roku.

Oranjestad jest największym miastem na wyspie Aruba i domu do niektórych uczelniach w kraju, takich Universiteit van Aruba i Xavier University School of Medicine.

Licencjat Oranjestad. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Oranjestad. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki

University of Aruba
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Aruba Oranjestad

Ten trzyletni program BA-STEM o 180 kredytach koncentruje się na zrównoważonym rozwoju w kontekście małych państw wyspiarskich. Program ma na celu przygotowanie kolejnej generacji inżynierów, analityków, decydentów i badaczy na wyzwania stojące przed osiągnięciem zrównoważonego rozwoju.