$close

Filtry

Zobacz wyniki

Astronomia Williamstown - programów Astronomia Williamstown Astronomia, Williamstown

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.Tytuł licencjata w astronomii jest zaniepokojony z procesów fizycznych we Wszechświecie. Studenci otrzymują i edukacja… Czytaj więcej

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Tytuł licencjata w astronomii jest zaniepokojony z procesów fizycznych we Wszechświecie. Studenci otrzymują i edukacja w zakresie matematyki i fizyki, oprócz szkolenia w symulacjach komputerowych, programowania i przetwarzania obrazu. Absolwenci będą przygotowani do pracy w dowolnych dziedzinach astronomii związane lub kontynuować studia magisterskie.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Williams College
Williamstown, Stany Zjednoczone

Astronomia w Williams College obejmuje bardzo stare i bardzo nowe. Obserwatorium Hopkinsa jest najstarszym istniejącym obserwatorium astronomicznym w Stanach Zjednoczonych.

Astronomia w Williams College obejmuje bardzo stare i bardzo nowe. Obserwatorium Hopkinsa jest najstarszym istniejącym obserwatorium astronomicznym w Stanach Zjednoczonych. -
Licencjat
Język angielski
Ośrodek kształcenia