BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Bathurst. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Bathurst to tętniące życiem miasto znane w celu zapewnienia większych możliwości kształcenia w Australii. Charles Sturt University i innych trzeciorzędowych uczelnie mają swoje centra z siedzibą w tym mieście.

Licencjat Bathurst. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bathurst. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Psychology

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 8 lat(a) Styczeń 2020 Australia Wagga Wagga Port Macquarie Bathurst + 4 więcej

Podczas CSU cztery lata Bachelor of Psychology zapewnia minimalne wymagania dotyczące wykształcenia na karierę jako psycholog, będzie również przygotowany do podjęcia pracy w jednym z różnych dziedzin, w której wiedza psychologiczna jest wysoko cenione.

Licencjat komunikacji (reklama)

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Australia Port Macquarie Bathurst + 2 więcej

CSU Bachelor of Communication (Reklama) przygotowuje do świata reklamy. Oczywiście ma perspektywy globalnej komunikacji, której granice narodowe często są nieistotne, a widzowie są płynne i zmienne.

Bachelor of Criminal Justice

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Port Macquarie Bathurst + 2 więcej

CSU Bachelor of Criminal Justice wyposaża Cię w umiejętności i wiedzy, aby przejść do Associate Degree w praktyce (ADPP Policing), a do następnego etapu, do wejścia do NSW Police Force, z zastrzeżeniem przydatności zawodowej.

Licencjackie z informatyki (specjalizacja)

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Australia Bathurst + 2 więcej

Marząc o budowie następnego najlepiej sprzedających się smartfonów aplikację lub opracowanie pakietu oprogramowania, który będzie mieć znaczenie dla pracy lub gospodarstw domowych? Informatyka w CSU jest dla ciebie.

Licencjat ćwiczeń i nauki sportowego (ze specjalizacją)

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Australia Port Macquarie Bathurst + 2 więcej

Oferowane online i na kampusach Bathurst Port Macquarie, CSU Bachelor of Science Sport i ćwiczenia (ze specjalizacją) zapewni Ci powstania w teoretycznych i praktycznych elementów nauki ćwiczeń.

Licencjat studiów biznesowych

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Australia Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 więcej

Nasz Bachelor of Business Studies jest "stopień projektanta, co daje elastyczność studiowania szeroki zakres tematów, w tym humanistycznych i przedmiotów ścisłych, obok swoich tematów biznesowych dostarczenie wiedzy i umiejętności będą potrzebne w swoim miejscu pracy lub w przyszłej karierze ,

Licencjat z rachunkowości

Charles Sturt University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Australia Albury Bathurst Melbourne Wagga Wagga Port Macquarie + 5 więcej

CSU Bachelor of Accounting zapewni Ci analitycznych, komunikacyjnych i przywódczych umiejętności potrzebne, aby stać się poszukiwanym działalności zawodowej. Niezależnie od branży chcesz pracować i gdziekolwiek chcesz żyć, nasza Bachelor of Accounting może cię tam zabrać.