Filter
Studia licencjackie
Australia Victoria Bendigo Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Bendigo. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Ten elegancki regionalne miasto jest nie tylko uznawane za jego świetności, ale także dla swoich obiektów edukacyjnych. Od La Trobe University, College of Bendigo katolicki do wielu innych, miasto jest trochę edukacji punktem.

Licencjat Bendigo. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bendigo. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

La Trobe University

Ten stopień trzech lat ma silny nacisk na projekty w branży, co daje szansę na opracowanie oprogramowania średnich w ostatnim roku. ... [+]

Ten stopień trzech lat ma silny nacisk na projekty w branży, co daje szansę na opracowanie oprogramowania średnich w ostatnim roku.

Twoje tematy będą obejmować zagadnienia społeczne i etyczne, takie jak włamania komputerowego, oprogramowania i piractwa naruszenia bezpieczeństwa wraz z fundamentami IT. Musisz zdobyć umiejętności w zakresie zarządzania projektami, ocena projektu, dokumentacji i oceny raportu przez teoretycznej strony tych podstawowych przedmiotów.

Twoje badania IT obejmie internetowych i rozwoju oprogramowania, to analizy systemów, projektowanie, programowanie i tworzenie sieci. W tych zajęciach będziesz rozwijać zrozumienie technologii infrastruktury, planowania i zarządzania oraz opracować sposoby, aby zrozumieć i wdrożenia programów systemów technicznych w tym e-commerce, systemów danych i aplikacji mobilnych.... [-]

Australia Melbourne Bendigo Sydney
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
La Trobe University

Uzyskać akredytację międzynarodowej rachunkowości kwalifikację budując własną specjalizację w dyscyplinie działalności z tym stopniu. ... [+]

Uzyskać akredytację międzynarodowej rachunkowości kwalifikację budując własną specjalizację w dyscyplinie działalności z tym stopniu.

W pierwszym roku będziesz wprowadzone do zakresu dyscyplin biznesowych, takich jak ekonomii, finansów i marketingu. Musisz zakończyć pierwszy temat swojej dur rachunkowości.

Dzięki tej dur, będziesz budować szczegółową wiedzę na temat rachunkowości finansowej i zarządczej, rachunkowości i audytu systemów informatycznych. Będziesz także rozwijać umiejętności zarządzania projektami i świadomość etyki, praw człowieka, zrównoważonego rozwoju i polityki społecznej, przygotowuje do kariery w takich dziedzinach jak podatki, zarządzanie finansami, rachunkowości i doradztwa biznesowego sądowej.... [-]

Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
La Trobe University

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ek ... [+]

Skorzystaj z okazji doświadczyć szeregu dyscyplin biznesowych przed podjęciem decyzji o swoją główną i dostosować obiektowi, aby dopasować swoje cele zawodowe.

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu jako podstawowej głównym i zgodny z wszelkimi biznesu lub nie-biznesu dur-moll lub planowym z całej Uczelni.

Twój pierwszy rok daje przegląd praktyk biznesowych i przygotowuje do podjęcia problemu nadrzędnego problemów w drugim i trzecim roku. Twoje przedmioty będzie wprowadzenie do rachunkowości, finansów, zarządzania, marketingu i ekonomii - cały klucz do zrozumienia środowisk biznesowych. Po spróbowaliśmy zakres tematów w pierwszym semestrze, możesz wybrać jeden lub dwa dyscyplin biznesowych specjalizować się w całej pozostałej części kursu.... [-]

Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku