BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Bendigo. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Ten elegancki regionalne miasto jest nie tylko uznawane za jego świetności, ale także dla swoich obiektów edukacyjnych. Od La Trobe University, College of Bendigo katolicki do wielu innych, miasto jest trochę edukacji punktem.

Licencjat Bendigo. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bendigo. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Information Technology

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne Bendigo Sydney + 2 więcej

Ten stopień trzech lat ma silny nacisk na projekty w branży, co daje szansę na opracowanie oprogramowania średnich w ostatnim roku.

Licencjat (rachunkowość)

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton + 4 więcej

Uzyskać akredytację międzynarodowej rachunkowości kwalifikację budując własną specjalizację w dyscyplinie działalności z tym stopniu.

Bachelor of Business

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 więcej

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu jako podstawowej głównym i zgodny z wszelkimi biznesu lub nie-biznesu dur-moll lub planowym z całej Uczelni.