BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Brisbane City. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Australia edukacja leży głównie w gestii rządu. Rząd w pełni finansuje wykształcenie wyższe publicznego podczas częściowo finansuje prywatną wykształcenie wyższe.Australia jest krajem angielsko-spoken, większość studentów z krajów, w których angielski jest pierwszym językiem często kocha studiowania w tym kraju

Licencjat Brisbane City. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Brisbane City. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Business, na kierunku Hospitality

James Cook University Brisbane Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Brisbane City

JCB's Bachelor of Business (B Bus) zapewnia solidne podstawy potrzebne do prosperującej kariery biznesowej w nowoczesnej organizacji. Po ukończeniu studiów uczniowie mogą zastosować umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia, które są cenione w dzisiejszym świecie biznesu.

Bachelor of Business, specjalność Rachunkowość

James Cook University Brisbane Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Brisbane City

Bachelor of Business to najbardziej elastyczny stopień JCU Brisbane. Gdy podstawa zostanie ustalona z podstawowymi przedmiotami biznesowymi, uczniowie będą mogli skonstruować spersonalizowany tytuł biznesowy, aby dopasować go do wybranego zawodu.

Bachelor of Accounting

Leaders Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Brisbane City

Leaders Institute Bachelor of Accounting to kompleksowy, współczesny kurs, który zapewnia absolwentom szerokie zrozumienie praktycznych, technicznych i teoretycznych umiejętności i wiedzy w zakresie rachunkowości, finansów i ogólnego biznesu. Absolwenci kursu zdobywają wykształcenie, które opiera się na wszystkich aspektach praktyki rachunkowości obejmującej finanse przedsiębiorstw, prawo korporacyjne i prawo spółek, prawo podatkowe, zarządzanie i rachunkowość finansową, teorię i procesy rachunkowości oraz funkcje audytu i zapewnienia jakości.

Licencjat agrobiznesu

Leaders Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Australia Brisbane City

Australia jest światowym liderem w zrównoważonym rolnictwie i produkcji żywności. Na całym świecie istnieje poważny niedobór specjalistów od agrobiznesu. Tytuł licencjata z agrobiznesu Leaders Institute Leaderskiego jest idealnie przygotowany do przygotowania absolwentów do tego gotowego rynku w kraju i za granicą.