Filter
Studia licencjackie
Australia Victoria Mildura Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat w Mildura. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Mildura znany jest kluczowym ośrodkiem rolniczym. Jednak ważniejsze ośrodki szkolnictwa wyższego można znaleźć w tym regionie miasta. Sunraysia Institute of TAFE i regionalnych campus La Trobe University można znaleźć w Mildura.

Licencjat Mildura. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Mildura. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

La Trobe University

Uzyskać akredytację międzynarodowej rachunkowości kwalifikację budując własną specjalizację w dyscyplinie działalności z tym stopniu. ... [+]

Uzyskać akredytację międzynarodowej rachunkowości kwalifikację budując własną specjalizację w dyscyplinie działalności z tym stopniu.

W pierwszym roku będziesz wprowadzone do zakresu dyscyplin biznesowych, takich jak ekonomii, finansów i marketingu. Musisz zakończyć pierwszy temat swojej dur rachunkowości.

Dzięki tej dur, będziesz budować szczegółową wiedzę na temat rachunkowości finansowej i zarządczej, rachunkowości i audytu systemów informatycznych. Będziesz także rozwijać umiejętności zarządzania projektami i świadomość etyki, praw człowieka, zrównoważonego rozwoju i polityki społecznej, przygotowuje do kariery w takich dziedzinach jak podatki, zarządzanie finansami, rachunkowości i doradztwa biznesowego sądowej.... [-]

Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
La Trobe University

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ek ... [+]

Skorzystaj z okazji doświadczyć szeregu dyscyplin biznesowych przed podjęciem decyzji o swoją główną i dostosować obiektowi, aby dopasować swoje cele zawodowe.

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu jako podstawowej głównym i zgodny z wszelkimi biznesu lub nie-biznesu dur-moll lub planowym z całej Uczelni.

Twój pierwszy rok daje przegląd praktyk biznesowych i przygotowuje do podjęcia problemu nadrzędnego problemów w drugim i trzecim roku. Twoje przedmioty będzie wprowadzenie do rachunkowości, finansów, zarządzania, marketingu i ekonomii - cały klucz do zrozumienia środowisk biznesowych. Po spróbowaliśmy zakres tematów w pierwszym semestrze, możesz wybrać jeden lub dwa dyscyplin biznesowych specjalizować się w całej pozostałej części kursu.... [-]

Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku