BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Mildura. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Mildura znany jest kluczowym ośrodkiem rolniczym. Jednak ważniejsze ośrodki szkolnictwa wyższego można znaleźć w tym regionie miasta. Sunraysia Institute of TAFE i regionalnych campus La Trobe University można znaleźć w Mildura.

Licencjat Mildura. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Mildura. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat (rachunkowość)

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton + 4 więcej

Uzyskać akredytację międzynarodowej rachunkowości kwalifikację budując własną specjalizację w dyscyplinie działalności z tym stopniu.

Bachelor of Business

La Trobe University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 więcej

Ten kurs daje szansę studiowania obszarów branżowych, takich jak wydarzenia, sportu, turystyki i hotelarstwa. Możesz również wybrać dyscypliny takie jak rachunkowości, ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu jako podstawowej głównym i zgodny z wszelkimi biznesu lub nie-biznesu dur-moll lub planowym z całej Uczelni.